Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek pofátlanság?

Szerintetek pofátlanság?

Figyelt kérdés
Helo! Naponta 30km-t teszek meg a munkahelyemre autóval. Útközben néha egy munkatársamat szoktam elhozni, mert vagy nincs kedve biciklizni, vagy előző éjjel berúgott. Ő kb 5km-re van a munkahelytől. Reggel majdnem mindig várni kell rá elég sokat. Sokszor elis késünk. De mostmár betelt a pohár és megszeretném neki mondani, hogy ma volt az utolsó potya útja, mert többé nemszeretném hozni-vinni. Ja és van, hogy a barátnőjét is kell hoznom-vinnem haza. Hogyan mondjam meg neki, hogy ne bántsam meg?

2014. okt. 21. 07:39
 1/8 A kérdező kommentje:
Persze pénzt sosem fogadtam el az ilyen utakért...mondjuk csak az elején kérdezte meg egyszer.
2014. okt. 21. 07:40
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem, először azt mondjad neki, hogy ha pontban a megbeszélt időpontban nincs a találkozóhelyen, akkor nem várod meg. Ha nem lesz ott akkor nem viszed be, ha meg ott lesz akkor nem késtek el, így nincs probléma.
2014. okt. 21. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Az a probléma, hogy már NEM akarom őt fuvarozni.
2014. okt. 21. 08:29
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Én mindenkinek megmondtam annak idején, hogy anyám volt az egyetlen, akire 3 percet várok.

Idegenre ennek töredékét.

Mondd meg neki, ha nincs látótávolságban, amikor közelítesz, nem is lassítasz!

A késve ottlétéről pedig: lehet, az ő órája pontosabban mutatja a valós időt, de te a tied szerint érsz oda, ahol neki lennie kéne és ez szerint cselekszel!

Ebbe a kitételedbe aztán minden belefér!

2014. okt. 21. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Miért kellett visszautasítani a pénzt?

Úgy kell neked...

Na mindegy.

Állítsd be pontosan az órád, és mondd meg neki, hogy csak akkor veszed fel, ha már ott vár téged.

És megkérdezheted, hogy szeretne-e fizetni (de akkor elég lenne havonta, fizetéskor).

2014. okt. 21. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Nálam ugyanez a helyzet, csak fordítva, én haza viszem őket... Kb. arra laknak amerre én, csak 2 perces kitérő, de akkor is kellemetlen cipelni őket.
2014. okt. 21. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Kérjél te is hozzájárulást (havonta).

Benzin, rezsi (javítás), idő.

2014. okt. 21. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat ment mindenkinek a zöld pacsi. Pénzt nemakarok kérni, mert ő jobban rávan szorulva (szerintem) a pénzre mint én, de az a gond hogy már besokaltam. Most vettem autót aztsem akarom megpakolni emberrel.
2014. okt. 21. 09:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!