Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Van itt olyan ember, aki...

Van itt olyan ember, aki kissé kulonc, mert (? )

Figyelt kérdés
...a régi stílus tetszik neki,kb. 1900-1920,vagy esetleg a viktoriánus kor,a régi gondolkodás,régi szokások,oltozkodés és nem tetszik neki a mai világ,a bulik,a facebookos képek feltoltogetése és egyéb butaságok?

2014. okt. 27. 19:20
 1/9 anonim válasza:
talán én az vagyok:)egyébként nem butaság az,ha vki facebook-ozik,azis egy közösségi oldal,jó arra,h tartsd másokkal a kapcsolatot,és ingyenes,persze az már betegség,ha vki csak úgy spontán irogat mindenkinek,másokat zaklat,vagy órákat tölt el vele csak úgy,az fb-s képek feltöltése sem nagyon célszerű,pl. h mindenről képet csinálsz,aztán csak töltögeted fel,de a bulik is jók,mert kikapcsolódhatsz,elvégre a régi korokban is voltak "bulik",csak azok visszafogottabbak voltak,pl. álarcos bálra gondolok
2014. okt. 27. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
és akkor miben egyezel te ezzel amit irtam?
2014. okt. 27. 20:27
 3/9 anonim ***** válasza:

Hát akkor igen különbözünk, pedig én is komoly gondolkodású vagyok. El kell fogadni, hogy a világ folyamatosan változik, egyre modernebb lesz. Nem vagyok oda a konzervatív, régies gondolkodásért, nem véletlenül voltaz régen, ez meg most, mivel a világ fejlődik, ezért a felfogás is. Most persze nem mo dom, hogy nincs árnyoldala, mivel az elég gáz, amikor 13 évesek kitett csöccsel és ájfon öttel pózolnak facebookon. A net meg egy hasznos dolog, habár a fészbukért én sem vagyok oda, mert kb a magánéleted lenullázása, de mivel egy csomó csoport van ott, ami érdekel, és hasznos ezért hát fent vagyok.

Összeségében szerintem megőrülnék, ha 100 évvel ezelőttre vissza kéne mennem. Szeretem a mai világot.

Egyébként meg minden kornak megvannak a maga árnyai, és minden korban azt mondták az emberek, hogy elkorcsosult a világ, régen minden jobb volt stb. Az emberek soha nem elégedettek semmivel.

2014. okt. 28. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
nekem nem tetszik a világ változása,szoval senki nincs ilyen itt?
2014. okt. 28. 17:02
 5/9 anonim ***** válasza:
Próbáld meg az önismereti kérdések kategóriában, szerintem ott több hasznos választ kapsz ilyen jellegű kérdésekre. 2-es voltam.
2014. okt. 28. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

én abban különbözök másoktól,h szeretek egyéniség lenni:)

ami nem azt jelenti,h a mai vagy a régi korstílusokat követem,hanem olyan vagyok,amilyennek magamat érzem,persze az emberek megítélése mindig más

1. vagyok

2014. okt. 28. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hatalmas kulonc vagyok, múltkor is akkorát kuláltam...
2014. nov. 15. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
mi? nem igazán értem a válaszod...
2014. nov. 16. 15:16
 9/9 anonim válasza:
Én szerintem ilyen ember vagyok....
2016. febr. 14. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!