Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Néhány évtized, és a fehérek...

Néhány évtized, és a fehérek kisebbségbe kerülnek, és a kultúrájuk kihal? Eszméletlen mértékben nő a muszlimok, cigányok, négerek szaporodása az egész világon.

Figyelt kérdés

Nézzétek meg ezt a 3 videót, és ez alapján érdekelnének a vélemények: [link]


Bevallom, hogy félelemmel tölt el ez a 3 kultúra terjedése, félek attól, hogy hogyan kényszerítik rám az alkalmazkodást. Például a cigányokra nem lehet ránézni, mert beszólnak, nem lehet este kimenni, mert megtámadnak, egyből rasszistának titulálnak, csak azért, mert én fehér vagyok.


Néhány évtized, és többségben lesz a kisebbség. Kérdem én, hogy mi lesz Ausztriával, Dániával, ahova még érdemes kimenni élni? Ugyanis jövőre megyek egyetemre, és azután mindenképp el akarok költözni máshova. De félek attól, hogy amik ma itthon problémák, azok külföldön is azok lesznek pár évtizeden belül.



2014. okt. 27. 19:58
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
53%

Álszent vagy.


Miért nem maradsz itthon?

2014. okt. 27. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:

1. Legfőbb indok, az a cigányság. Nem tudnak beilleszkedni, én pedig nem vagyok hajlandó az ő kultúrájukhoz alkalmazkodni, félelmet és aggodalmat keltenek bennem.

2. Inkább dolgozok 2-3x-os fizetésért külföldön, mert ami itthon megy, abból egyre nehezebb megélnünk.

3. Erre jön a sok adó, mindenféle adót próbálnak már megint bevezetni. Adnak nekünk valamit, de azt el is veszik utána 3x-osoan. Vakítják az embereket.

4. Nincs jövőképem ebben az országban, féltem édesanyámat is, hogy vajon lesz-e még neki nyögbér. Ugyanis a videó alapján egyértelmű, hogy erre elég csekély az esély.

5. Semmi jó nem történik Magyarországon. Mióta Bokros bevezette a fizetős egyetemeket, felemelte a nyugdíjkorhatárt, fizetőssé tette a fogászatot, ezek még mindig megmaradtak, nem törlik el, egyszerűen belenyugodott a magyar nép mindenbe. Vagy pedig elköltözött már rég.

6. Amikor bekapcsolom a tévét vagy az interneten olvasgatok, undorító hazug félrevezetésektől bűzlik minden. Ebből is az következik, hogy a kormány, a média korrupt, hazugságokkal tömik az emberek fejét. Én már megszoktam a hazugságokat, de sajnos ezzel csak jobban elmélyítik a válságot.

2014. okt. 27. 20:38
 3/23 anonim ***** válasza:
37%

Te, egyetemre?


Ne rohogtess. Ennyire azert nem romlott le meg a felsooktatas szinvonala.

2014. okt. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim válasza:
34%
Eddig milyen álomvilágban nevelkedtél?? Ez a csalás, korrupció.stb amiket soroltál szerinted máshol nem lesz? Menj csak ki nyugodtan külföldre így csak te is azok csoportját gyarapítod majd akik miatt a magyar nép elvész. Legyen külföldi férjed, felejtsd el a magyar hagyományokat..
2014. okt. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
96%

A népeknek is van evolúciója. Amelyik életképtelen, annak egy másik átveszi a helyét. Így lesz ez velünk is. Ha egy nép tartósan 1,5 alatti reprodukciós rátát produkál, akkor egy idő után csak az öregek maradnak. Ez nem meglepetés.


Igazából csak az a kérdés, hogy ez hogyan fog megtörténni. Vagy szépen lassan feladjuk a hazánkat, és békésen tűrjük, hogy a gyerekünk óvónénije, az unokánk férje, aztán az orvosunk, a miniszterelnökünk ázsiai/arab lesz. Végülis miért baj ez?

Vagy azt is lehet, hogy kötjük az ebet a karóhoz, kicsit nemzetiskedünk, aztán kiprovokálunk magunk ellen egy háborút vagy egy népirtást.


Azt senki sem gondolhatja komolyan, hogy a félmilliárd fős, elöregedő társadalmú Európa bármilyen módon meg tudná akadályozni a nálunk sokkal nagyobb létszámú, sokkal szegényebb körülmények között élő, ráadásul kellő ideológiai alappal megtámogatott népeket, hogy idejöjjenek. És szerintem nagyrészt rajtunk múlik, hogy ez mennyire lesz békés.

2014. okt. 28. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

Az ember ösztönlény, ahol nem érzi jól magát, nincs jövőképe csak rossz, onnan továbbáll. A helyzetet felmérve én is ezt fogom tenni. Sajnos.

Úgy érzem, nem mi, fiatalok vagyunk gyávák, hanem túl sok a buta vagy érdektelen ember ebben az országban, ami a politikára visszavezethető. Ha lenne egy szerveződés, nem egy 4-5 ezres, hanem egy több százezres, akik változást akarnak és ezt akár fegyverfogással is képviselik, a jövőnk és az országom érdekében mennék harcolni. De amint látjátok, az ilyen "békés" tüntetések, mint pl az internetadó eltörlése, ez csak porszem a tengerben a sok gond közül, ráadásul mit sem érnek vele, hiszen a kormány ennek ellenére szomorú mód be akarja vezetni. Én a radikális változásban hiszek, amit erőszakkal is, de ki kell vívnunk egyszer. Mert lenne erre igény, de mégse lesz, és a végén már ennyien se maradunk itt fehérek.

Visszatérve az eredeti kérdésemhez; ha ez a katasztrófa bekövetkezik Európában, akkor hova lesz majd érdemes menekülni? Ausztria? A skandináv országok? Ausztrália? Esetleg az USA-ban addigra már a fekete többség tud majd tolerálni? Vajon a négerekkel és a muszlimokkal könnyű lesz együtt élni?

2014. okt. 28. 03:28
 7/23 anonim ***** válasza:
57%

"akik változást akarnak és ezt akár fegyverfogással is képviselik, a jövőnk és az országom érdekében mennék harcolni."


Na, mostmar teljesen biztos hogy full kreten vagy.

2014. okt. 28. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
81%

Muszlim vagyok. Magyarorszagon kb. 18% a kulfoldiek aranya. Ebbol jo 11% roma szarmazasu. Es szerintem igen jol irod, Magyarorszagon hamarosan roma vezetok lesznek, mert a magyarok birkak es nagyon meghunyaszkodoak. Igy ezek az eletkeptelenek fogjak iranyitani az orszagot.

Szereny velemenyem szerint ORIASI A KULONBSEG MUSZLIM CIGANY ES ATEISTA CIGANY KOZOTT!!! Irakban es ugy az egesz Kozel Keleten nincs baj veluk. De itt, Europaban valamit nagyon elronthattak, hogy ennyire neveletlenek letteek.


Amit ciganyokrol irsz oke.


DE az osszes tobbi hazugsag.


Negerek, akik Euban es USAban elnek nagyreszuk dolgozik. Ugyanez igaz a muszlimokra is.


Ha esetleg kimozdulsz a burokbol ajanlok egy nemet varost: Wuppertal. Ennek a varosnak kb. 80%a kulfoldi. Nagyon bekesen el itt minden nemzet es vallas. Sajna volt egy incidens hogy sariat akartak bevezetni, del hala Istennek ez nem tortent meg. Bortonbe zarjak oket. De ezen kivul tenyleg elkepeszto tolerancia van.


De annyira birom azt, hogy egyetlen utolso nemzetkent ilyet mertek/mersz irni, hogy jaaaajjjj Europa veszelyben, Europa az europaiake, meg USA veszelyben a negerek miatt. ....A nyugatiak miert nem figyelnek fel erre? Talan azert mert csak azok kapnak allampolgarsagot aki dolgozik??? Es lekakkantjak honnan szarmazok csak becsuletesen elj es dolgozz?!


Te csak foglalkozz a hazaddal....mar ott is eleg sok baj van.

De ha mar feher kultura. Tudtad-e hogy Dubaiban es Katarban TOBB MINT 3MILLIO kulfoldi el?

Vagy azt hogy Szaud Arabiaban 2millio?


Vagy ha Europa az europaiake?? Akkor inkabb beerned alban vendegmunkasokkal? Roman, moldovai es balkan munkanelkuliekkel??

Vagy inkabb magasan kepzett, Dubaibol hivott muszlim orvosokkal? Szaud Arabiabol hivott mernokokkel? Irakbol hivott nemzetkozi jogaszokkal?


VALASSZ!!! MIUTAN ELGONDOLKODTAL...Talan a szeretett Europadnak melyik hasznos?!


Es akik menekultjogot kernek azoknak AZONNAL dolgozniuk kell, allampolgarsagot pedig kesobb kapnak.


Nyugat-Europaban nem az van h beallsz segelyert sorba es a kezedbe adjak, mint itt a birka magyar.

Ott heti min. 40 orat dolgozni.


Na most valassz!!!

2014. okt. 28. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

Nem gondolom úgy, hogy a muszlimok vagy a négerek többségével gond van, én örülök neki, hogy dolgoznak, nem is ez a probléma. Csak pl nyugaton már túl nagy mértéket ölt a bevándorlás. Igazából engem csak az érdekel, hogy normális, értelmes közösség tagja legyek, akik hasonlót képviselnek erkölcsileg. Személy szerint nekem 1 népcsoporttal szemben rossz tapasztalataim vannak, ami nem jelenti azt, hogy nem fogadok el senkit, hanem csak azt, hogy féli az ember a mást, mert rosszakat hallott.

Magyarországra a bevándorlás nem oly mértékű, mint nyugaton. De a cigányság és a pesszimista magyar romba fogja dönteni az országot.

2014. okt. 28. 09:27
 10/23 anonim ***** válasza:

SZİA

A hatalmas nagy problema a cıganysag keredese...az en esetem csak egy a sok közül. Egy kıcsı magyar faluban eltem, ahol összesen 300 ember elt ebböl kb 4o volt magyar a többı 100 gyerek a fennmarado cıgany persze a gyerekek ıs szınte mınd cıganyok voltak...szıntısztan lattam hogyan folyık az elet. İgen szaporodnak mert a magyar allam szocıalıs törvenyeı nagyon "jok", kızarolag a gyerekek utan jaro penzekböl elnek. Mınden csaladban született mınımum 3 vagy 4 de ınakbb több gyerek. Anyuka gyes-t kapott + csaladı potlekot es mıvel 3 gyerek volt mınden ıngyenes volt nekık:ıskolaı etkeztetes,tankönyvek pluszban kaptak gyermekvedelmı segelyt ıs evente ketszer ehhez kapcsolodan plusz tamogatast,es különbözö mas elelmıszer csomag segelyeket kb evente 3 vagy 4 alkalommal a sajat szememmel lattam ott eltem. Anyukanak ugye munkavıszonynak szamıt a gyes ,kesöbb az anyasagı eveı van TB-je mındene....mıre lejarna az anyasagı juttatas megszülı a következöt.Ez ıgy megy hıggyetek el nekem. Közmunka programok: havı 49.000Ftos fızetesert. Nekem 4 bızonyıtvannyal ugyanugy azt a munkat kellett elvegeznem a faluban amıt az ıskolazatlan vagy jo esetben 8 altalanossal rendelkezö cıganynak,szo szerınt röhögtek rajtam hogy erdemes volt tanulnod neked? Köztük asszısztensı vegzettsegem van plusz egyeb egeszsegügyı ıskolak.A legközelebbı varos 50 kmre volt szoba sem jöhetett a bejaras sehova nem vettek fel dolgoznı az eü-be ıgy kenytelen voltam elvallalnı a közmunkaprogramban felajanlott munkat. Azt el lehet kepzelnı mılyen megalazo kınt az utcan kapalnı a jardaszegelyekröl a gazt,mas haza elött akı nezı az ablakbol es nevet rajtad. Holott mınt ırtam 4 bızonyıtvannyal rendelkeztem. gyerekeım kıcsık voltak mozdulnı nem tudtam pl bUdapestre elmennı dolgoznı ahol esetleg meg lett volna esely barmıre ıs..feherkent az en gyerekeım kıtünö tanulok voltak az ıskolaban soha egy fıller ösztöndıjat nem kaptak kesöbb a gımnazıumban sem a romak ha eleretk a 3as!!!!! atlagot evente ketszer ösztöndıjban reszesültek nem ıs kevesben,ezt ıs a sajat szememmel lattam. Sorolhatnam a vegtelensegıg,amıket ateltem mar felnöttek a gyerekeım es eljöttem Magyarorszagrol amı ott van azt nem lehet kıbırnı,az ha egy kıs faluban elsz magaval a halallal egyenlö egy elö temetö az elet semmı mas. Kılatastalansag es lassu pusztulas semmı mas nıncs.ormansagı kıs zsak falurol beszelek. Busz napı 2 alkalommal ıskolaı ıdöszakban 3 vagy 4 alkalommal. de pentek delutantol a legközelebbı busz hetfö reggel jön egesz hetvegen egyaltalan semmılyen buszlehetöseg nıncs,mozdulnı semerre nem tudsz, akkor ıgy hova tudsz elmennı dolgoznı? Es ez a maı Magyarorszag mostanı allapot 21.szazadban!!!

Az önkormanyzat ıskolakezdes elött a cıganyoknak adta a füzetcsomagot, plusz beıskolazası segelyt,ugyanakkor akkor kaptak a gyermekvedelmı kedvezmenyhez kapcsolod egyık tamogatast ıs, ıngyenes tankönyvek stb gyakorlatılag tök ıngyenben volt hogy elınult a gyerek ıskolaba naluk. Nalam nem mert nem romak voltunk,nekem mındenert fızetnı kellett nem volt 3 gyerek csak 2.

Egyszer odahoztak egy papirt valljuk magunkat cıganyoknak akkor kapunk majd mı ıs mındent,köszönöm NEM! Magyar vagyok feher vagyok es nem cıgany! köszönöm szepen ebböl nem kertem.

Magyarorszag egy mocskos cıganyorszag! Egy romapartı,csak lket elörenyomo es ıstenitö mındenben, amagyar csaladok plane a falvakban örülhetnek ha nyugton hagyjak öket. az eröszak a cıganyoknal mındennapos,keselesek,brutalıtas,roma prostıtucıo es ez a "jo", Mercedesszel jarnak a havı 22.600Ftos szoc.segelyböl? Elhıszı ezt valakı nekık? Mert ez megy. Undorıto,fertö egy mocsok amı ott van. A kıs önkormanyzatok korruptak,evek ota ugyanazok az emberek vannak a pozıcıokon mınt polgarmeste,alpolg.mester kepvıselök persze mınd romak..mıt varjunk akkor ıgy a tovabbıakban? 13-14 eves roma lanyok mar terhesek,jo ha a 8 altalanost elvegeztek ha nem akkor nem baj majd összevonva estı tagozaton EU-s projekt kereteın belül elvegzık ugy hogy szınte bejarnıuk sem kell a sulıba vagy bemegy de vıszı a karjan a gyereket ıs persze hogy megkapja a bızonyıtvany..ıstenem ez ıgy van,napı szınten sajat szememmel lattam akı nem hıszı el mert nem latott meg ılyet annak hıaba ıs meselnem el..

Visszaterva a közmunka programra: bokrokat, tüskes agakat vagdosnı a Drava parton a 4o fokos hösegben kılometereket gyalaogolvan amıg elered egyaltalan a területet ahol dolgoznod kell cıganyokkal együtt es öket hallgatnı napı 8 oraban? Nem ıs tudom ezt elmondanı... Bocs hogy ılyen hosszura nyult de egyetertek veled menj el amılyen hamar csak tudsz Magyarorszagrol menekülnı kell,ott jövökep nıncs esetleg a varosokban de a falvakban semmıkeppen...menj menj amılyen hamar csak tudsz,mar en ıs külföldön elek ezert mıvel külföldı klavıaturas laptoprol ırtam most ıs nemely magyar szo nem helyesen ırodott ezert elnezest de a lenyeget nyılvan ertettetek.Ja es meg valamı mar nıncs de par evvel ezelött amıkor a nagy Szoc pol rendszer volt az ne tudjatok meg hany roma jutott ıngyen csupan a tamogatas altal hazhoz,ıngatlanhoz amıt szınten a sajat szememmel lattam.Hajra Magyarorszag! UNDORITO!

2014. okt. 28. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!