Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Néhány évtized, és a fehérek...

Néhány évtized, és a fehérek kisebbségbe kerülnek, és a kultúrájuk kihal? Eszméletlen mértékben nő a muszlimok, cigányok, négerek szaporodása az egész világon.

Figyelt kérdés

Nézzétek meg ezt a 3 videót, és ez alapján érdekelnének a vélemények: [link]


Bevallom, hogy félelemmel tölt el ez a 3 kultúra terjedése, félek attól, hogy hogyan kényszerítik rám az alkalmazkodást. Például a cigányokra nem lehet ránézni, mert beszólnak, nem lehet este kimenni, mert megtámadnak, egyből rasszistának titulálnak, csak azért, mert én fehér vagyok.


Néhány évtized, és többségben lesz a kisebbség. Kérdem én, hogy mi lesz Ausztriával, Dániával, ahova még érdemes kimenni élni? Ugyanis jövőre megyek egyetemre, és azután mindenképp el akarok költözni máshova. De félek attól, hogy amik ma itthon problémák, azok külföldön is azok lesznek pár évtizeden belül.



2014. okt. 27. 19:58
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

#20


Pontosan, ugyanezt akartam volna írni a kérdés alá. Fehér, meg fekete fajt, csak a büdös nácik meg rasszisták mondják.

2014. okt. 29. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
91%
Köszönöm :)
2014. okt. 29. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
41%

Az, hogy a "fehér faj" kihal, azt annak köszönd, hogy az emberek elfordultak a vallástól, sokan nem képesek gyereket nevelni, abortuszt csinálnak. Kuruc oldalt pedig fölösleges volt kiraknod, az egy full náci oldal.

És valójába rávilágítottál a lényegre: hogyha valaki fos a cigányoktól vagy valamilyen más nemzettől vallástól, az a jobbikos oldalakat olvas, illetve nekik falaz. Az hogy a cigányok ilyenek lettek az a magyarok viselkedésének köszönhető. Mint előttem írták meghunyászkodnak, és többen vannak, akik szóba sem mernek állni velük. Többször szemtanúja voltam, hogy az általános iskolában a cigánygyerekek bokszzsáknak használták a magyar gyerekeket.

2014. okt. 29. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!