Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mihez kezdjek, van-e értelme...

Mihez kezdjek, van-e értelme pályát váltanom? Nem késő már?

Figyelt kérdés

25 éves férfi vagyok. Igazából mindenem megvan, szerető partner, tárgyi-, és anyagi javak. Sikerült egy budapesti bankfióknál felküzdenem magam fiókvezetővé.

Ennek ellenére nem érzem magam boldognak, mert nem szeretem a munkám, de még csak a pénzügyi terűletet sem, annak ellenére, hogy sikeres vagyok benne. De mit ér a siker olyanban amit nem szeret az ember?


Minden álmom régen az volt, hogy sporttal foglalkozzak. Tök mindegy mit, csak sport legyen. Akár focimanager vagy sportújságíró, teljesen mindegy. Minden terület érdekel (főleg a riporterkedés). A mostani pályámat anno szülői nyomás miatt kezdtem el és csináltam meg. Megbántam.


Van-e értelme pályát váltanom, visszamenni tanulni, és fenekestől felfordítani az életem? Nem vagyok elkésve ezzel? Hiszem, hogy sokkal több örömöm lenne pl. a sportújságírásban, mint most dupla- vagy triplaannyi fizetésért a bnkszektorban. Ti mit tennétek? Köszi!


(A helyesírási hibákért bocsi, telefonról vagyok...)



2014. okt. 29. 19:31
 1/4 A kérdező kommentje:
És még egy kérdés. Nem lenne ez felelőtlenség? Hamarosan kisbabát szeretnénk a kedvesemmel, és lakást venni. Nem szeretném az ő jövőjüket egy rossz döntéssel befolyásolni, de ha nem teszem, akkor magam ostorozom, hogy mi lett volna, ha...
2014. okt. 29. 19:34
 2/4 anonim válasza:
100%
Itt a példa arra,hogy a pénz nem boldogít.Vágj bele szerintem.Gondolom levelezőn gondoltad végezni a tanulmányaidat,akkor mellette még tudnál dolgozni,és biztos lenne a megélhetésed/megélhetésetek.
2014. okt. 29. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod. Igen, mindenképpen levelezőn tanulnék, ha úgy dőntenék. Mindent egy lapra feltenni tulzásnak érzek. Egyébként még annak sem jártam utána, hogy milyen iskolára lenne szükségem hozzá, fogalmam nincs, hogyan vágjak bele, de ez a legkevesebb, hogy kiderítem.


25 évesen, ha elkezdek egy főiskolát 30+ leszek mire befejezem. Mennyire sztenderd, hogy valaki elhelyezkedik 30+ évesen pályakezdőként?

2014. okt. 29. 21:11
 4/4 Kései Sirató ***** válasza:
100%
Egy volt töri tanárom sportújságíró volt amellett, hogy gimnáziumban tanított. Előbb mindenképpen próbáld a meglévő mellett a tanulást, az írást is, aztán adja magát..
2014. okt. 30. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!