Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Állásajánlat érkezett a...

Állásajánlat érkezett a munkaügyitől, ha nem megyek el rá, törölnek a nyílvántartásból?

Figyelt kérdés
Már a tököm ki van vekük, annyiszor berángattak fölöslegesen, ráadásul ha erre elmentem, rá egy héttel megint mehetek, mert akkorra van időpontom... Egyébként legutóbb pl. az ország másik végére kellett volna mennem 300 Ft-os órabérért... Van munkám szinte egész éven (bejelentett idénymunkák), a munkaügyitől pedig még nem kapok semmilyen ellétást.
2014. nov. 7. 05:44
 1/7 anonim ***** válasza:

Hogy hivatalosan megtehetik-e azt nem tudom.

Engem töröltek, miután visszautasítottam a közmunkát (kezdetben azzal hitegettek, hogy önkéntességgel ki lehet váltani). De miután nem álltam oda könyörögni, hanem sz@rtam a fejükre, pár napra rá már fel is hívtak, hogy akkor folytatom-e az együttműködést, mondtam: töröltek, erre ők: hát azért az nem úgy van, végül is lehet folytatni, mondtam: akkor majd meglátjuk; azóta se hiányoznak.

Szóval inkább ilyen ijesztgetésnek tűnt, mert ugyebár azt nem szeressük, ha valaki nemet mond, be kell törni a vadlovat.

2014. nov. 7. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
78%
Dehogy törölnek. De a múltkor mit ajánlottak? mert bizonyos km távolság felett nem kell foglalkozni az álláslehetőséggel. Egyébként elmehetnél, megnézni, az még nem jelenti azt, hogy fel is vesznek. Az interjún úgy viselkedsz, mint aki nem akar odamenni, akkor nem vesznek fel.
2014. nov. 7. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Akkor nem fognak ezért törölni? Mert tudnék igazolást vinni, hogy azon a napon én dolgoztam, amikorra mennem kellene. Így legalább csak egyszer kellene bemennem...

2014. nov. 7. 07:45
 4/7 A kérdező kommentje:
A múltkorit visszautasítottam, de azt a behívott 40 emberből 38 is megtette, ráadásul azóta az a két ember is otthagyta azt a munkát.
2014. nov. 7. 07:48
 5/7 anonim ***** válasza:
hát azt, hogy dolgoztál, ne mondd... valami egyéb okot, miért nem jó neked az, mert regisztrált munkanélküli vagy, ha jön néha alkalmi munka,az jó, de nem tartozik a hivatalra
2014. nov. 7. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Menj el, nézd meg.

Ha tetszeni fog, nyert ügyed van - ha meg nem tetszik, akkor valószínűleg te sem fogsz tetszeni nekik.

2014. nov. 7. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én visszautasítottam a közmunkát (=utcaseprés), a nő undorítóan beszélt velem, majd jött a levél a jegyzőtől, hogy töröltek. Találtam rendes munkát magamtól.
2022. aug. 29. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!