Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Álláskeresők kiskönyve?...

Álláskeresők kiskönyve? (többi lent)

Figyelt kérdés
Regisztráltattam magam a munkaügyön, és adtak egy kiskönyvet. Viszont nem mondtak semmit, hogy most ki kell-e töltenem a napló részt vagy sem. Az tiszta sor, hogy személyesen majd le kell jelentkeznem megadott időpontban. Viszont kiküldtek egy papírt, hogy van egy állásajánlat. Személyesen elmegyek, ezeket be kell írnom az álláskereső naplóba vagy nem? Hozzátenném még, hogy nem kapok segélyt.

2014. aug. 21. 07:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Azokat már nem kötelező tölteni, csak a nyomtatvány régi.


Én ceruzával irogatom bele, hogy hol jártam, legalább képben vagyok, de NEM KÖTELEZŐ, senki nem nézi meg.

2014. aug. 21. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Rendben. :) Maximum én is ceruzával feljegyzem, biztos ami biztos alapon. Köszönöm szépen a választ!
2014. aug. 21. 11:01
 3/5 anonim ***** válasza:
75%
Miért jobb a ceruza, mint a toll? Minek akarnám kiradírozni? Vagy szégyelled, ha sok helyen voltál? Senkit sem érdekel.
2014. aug. 21. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem jobb egyik sem. Én azért ceruzával írtam, mert ha azt mondják, nem lehet oda írnom, akkor ki tudom radírozni...:)
2014. aug. 22. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem szégyellem. Csupán nem tudom, hogy milyen vonzata van annak ha beírom avagy ha nem. Mivel nem voltam benne a rendszerben így nem tudom milyen kötelességeim vannak annál az opciónál amiről kérdeztem (napló). Szóval mindenképp beírom azt ahol megjelentem. Más kérdés, hogy valóban ránéznek-e a munkaügyön.
2014. aug. 22. 12:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!