Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit tegyek az osztálytársammal...

Mit tegyek az osztálytársammal olyan elviselhetetlen. Veletek is volt már ilyen?

Figyelt kérdés

Ő legbutább tanuló a iskolában kb.minden tantárgyból bukásra áll..A szüleit többszor is behivatták ,hogy ha nem fog tanulni ,akkor meg bukik stb.. a legjobb jegye az elégséges.

-De ezt nem veszi észre azt hiszi ő a legokosabb az osztályban ő a tökéletessék. És folyton engem piszkál. Mindenkit lemond ,akit csak egyszer meglát az életben.Piszkálja azt ,aki befesti a haját. Piszkálja a sovány lányokat ,hogy a fiúknak ti nem fogtok kelleni mert a fiúknak olyan lányok tetszenek ,akiken van mit fogni mint én. (Közben meg ő kb. a legdagadtabb a suliban). Ezek mellett másról sem beszél csak a sexről...Akár mit mondok le hülyéz közben nem is neki van igaza.

pl:

Ezen a héten vettük órán Robinson Crouse történetét. Erre mondom vagyis folytatom a történetet: Robinson a lakatlan szigeten találkozik a kannibálokal és megment egy kannibált ,akit elnevez Pénteknek.

-Erre ő: Milyen b*szik lakatlan szigeten kannibálok? Milyen hülyeség..

Erre a tanárnő meg mondja ,hogy úgy volt erre megsértődik..

Aztán tornán nem tornázhatok mert van valami a szivemmel és leültetett a tanárúr.Óra végén az öltözőben megkérdezik ,hogy miért nem tornáztam mondtam ,hogy mert a szivemmel van valami..

Erre ő: jaaj én is szív beteg vagyok mert nem bírja testem ezt a sok tornát ,de azért tornázok..

Másik lány: Mi van a szíveddel?

Én: Nem tudom december.8-án megyek szívorvoshoz..De az orvos szerint lehet el van halva a szívizmom..

Erre ő: Te h*lye..Ha el lenne halva a szívizmod már nem élnél.Jó h*lye orvos ,aki ezt mondta (úgy tett mintha az orvosnál is okosabb lenne) Te már zombie lennél..Vagyis zombie vagy...

Hogy bírjam ki? Alap iskolában is miatta közösítettek ki meg most is :( nem bírom mi a véleményetek erről?



2014. nov. 28. 17:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Végső esetben, ha már teljesen kiakadnék jelenteném az igazgatóságon, hogy takarítsák el. Mert feltételezem nem csak te nem bírod a társaságát.
2014. nov. 28. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
itt már csak egy dolog segíthet a kiközösítés! Beszéld meg a többivel .
2014. nov. 29. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Tipikus példája annak, hogy szavakkal mennyire lehet bántani. S tudod, mindig azt piszkálják, akin látják, hogy bántani tudják. Ezért az a tanácsom, enged el a füled mellett. Észt senkinek se tudsz adni, gondolj arra, ki mondja. Ne már egy buta megjegyzésein kattogj! Kerüld a társaságát, ne vedd magadra, még ha neked is mondja. Le fog szállni rólad. Amúgy meg viselkedése őt minősíti.
2014. nov. 30. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!