Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Megutáltam a hazám? Nem...

Megutáltam a hazám? Nem ismerek magamra.

Figyelt kérdés
Nem az országra gondolok,mert azt nagyon szeretem. Hanem a megyére. Borsod megyében lakom,és eddig szerettem itt lakni. Pesten is éltem 2 évig,mindig hazavágytam. Most viszont féléve elkerültem Szegedre,és az első,ami feltűnt,hogy mennyire másak az emberek. Sokkal emberiebbek,segítőkészebbek,kulturáltabbak. Ma jöttem haza vonattal hosszú idő után,és már nem először tapasztalom,hogy ahogy megyünk északra,mintha elvágták volna,tapintani lehet a különbséget. Szegeden köszönnek a kalauzok,sofőrök,az emberek tiszták,normálisak. Borsodban átszálltam egy másik vonatra,egyik oldalban egy részeg pár arról ordít,hogy hogy fognak este d.gni,másik oldalban suhancok ordítanak,a váróteremben egy csapat kéregető barna ember állta el az utamat minden oldalról... Eddig ez fel se tűnt,de most megundorodtam a megyémtől,és vágyom vissza Szegedre. Nem vagyok normális,mert eddig lokálpatriótának tartottam magam... 24/L
2010. jan. 30. 17:20
 1/1 anonim ***** válasza:
Én szeretem Borsod megyét, szép hely ,de tény ,hogy tényleg nagyon veszélyes helyek vannak ott(rengeteg roma van,még az átlagtól is nagyobb a szegénység)Szeged tényleg nagyon jó hely,szerintem Kelet-Magyarországon Csongrád megyében az egyik legjobb a közbiztonság.
2010. jan. 30. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!