Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért melegezik le a metrosex...

Miért melegezik le a metrosex srácokat? Ismerek párat, és a világ legnagyobb heterói!

Figyelt kérdés

A túlzott igényesség gerjeszt egyfajta irigységet vagy mi az oka ennek?


Egyáltalán az igényességet hogyan hozzák össze a lányossággal is?


Na meg miért is baj, ha egy fiú extrém módon igényes magára? Nekem alap, már elnézést a nem metro fiúktól.


2011. ápr. 22. 11:23
1 2 3 4 5 6 7
 1/66 anonim ***** válasza:
100%

azért mert aki ennyit foglalkozik magával, az már beképzeltnek és önimádónak tűnik.. minden lány a külsejével foglalkozik, náluk ez oké, de ha egy fiú is, az már olyan lányok..

engem kiráz a hideg az ilyen pasiktól.vagy csinálja felőlem de akkor észre ne vegyem.

2011. ápr. 22. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/66 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom honnan veszed, hogy irigységet gerjeszt. Miért lennék irigy olyasvalakire, aki úgy néz ki mint egy köcsög? Bennem sokkal inkább visszatetszést és undort keltenek. Egy férfi nehogy már többet álljon a tükör előtt mint egy nő.
2011. ápr. 22. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/66 anonim ***** válasza:
100%

ahogy te is fogalmazol, túlzott meg extrém igényességről van szó, vagy én sokkal inkább a pipiskedés szót használnám. Ez pedig valóban lányos (megjegyzem, számomra tőlük is zavaró), ha férfi csinálja ezt, akkor homokos benyomást kelt.

Ez olyan dolog, hogy a férfitársadalmon belül jellegzetesen a melegekre, és nem a heterokra jellemző.

És biztosítalak: senki nem irigykedik.

2011. ápr. 22. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/66 A kérdező kommentje:
na látod, a válasz hangneme elárulja, hogy mégis csak irigység van ott .... miért lenne kcsg? nagyon is fiús, élsportoló srácokról beszélek, de hát tény ami tény, sokszor többet vannak a tusolóban, öltözőben, mint némelyik lány, de még mindig ott tartunk, hogy miért baj, ha ennyire igényes ?
2011. ápr. 22. 11:40
 5/66 A kérdező kommentje:
én meg biztosíthatlak, a metrosex srácok legtöbbször kifejezetten nem csípik a melegeket, nemhogy azok lennének, általában nőfalók, de nagyon (ismerek nem egyet)
2011. ápr. 22. 11:42
 6/66 anonim ***** válasza:
100%
Talán, mert a Lakatos Márk /stylist/ is először metrosexuálisnak vallotta magát, amikor megkérdezték tőle, hogy miért festi a szemhéját, aztán kiderült róla, hogy mégis buzeráns?
2011. ápr. 22. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/66 anonim ***** válasza:
100%

"tusolóban, öltözőben, mint némelyik lány, de még mindig ott tartunk, hogy miért baj, ha ennyire igényes ?"


Nem baj, csak az elég gáz, ha én nő létemre nem töltök el annyit a tükör előtt mint az ilyen srácok pedig én megtehetném, mert lány vagyok. persze ápolt meg igényes is vagyok, de még fél órát sosem töltöttem el a tükör előtt maximum 10 percet.

Nekem az nem tetszik, hogy a fiú is annyit törődik magával, mint a lány..Ez már nekem túl sok..Jó hogy nem már ő kéri el tőlem a púdert ...Vagy veszekszünk , hogy most kié lesz a fürdőszoba. Legyen ápolt, és igényes magával szemben csak egy bizonyos határokig. Van aki átlépi ezt a határt. A férfit nem így tudnám jellemezni, hogy ennyit foglalkozik magával. Hiába élsportoló, ha közben meg egy piperkőzik, mint egy meleg srác. Számomra érthetetlen. Na meg egoizmusra is vall egy kicsit, meg önimádatra.

Szeretnék én lenni a nő a férfi mellett.

Nekem mindegy mit csinálnak, csak kerüljenek az ilyen pasik. Na meg az öltözködésük sem tetszik , azt is túlzásba viszik.

2011. ápr. 22. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/66 anonim ***** válasza:
100%
bár nő vagyok, sokféle barátom volt már. metroszexuális egy sem. az előző barátommal a körömreszelés fontosságát képtelen voltam megértetni, viszont az előtte lévő, bár igenis adott magára, mégsem gondoltam volna b-zisnak... a metroszexuális srácok az én értékrendem szerint átbillennek egy határon... legyen tiszta, legyen igényes, legyen ápolt. de ehhez egy ffinak nincs szüksége annyi időre, mint egy nőnek. napi fél óra sok is, ha a fürdőben töltik. ezt a limitet a legdögösebb exbarátom sem lépte túl, pedig ő modellkedett... bevallom, engem a hideg kiráz a fura hajszínű, fülbevalós mittudoménmilyen fiúktól. és fenntartom az alapozó jogát nekünk, nőknek. ápolja a bőrét, de legalább ne sminkeljen...(bocsánat az esetleges ítéletért, de a környezetemben lévő metrosz. férfiakra ez jellemző...)
2011. ápr. 22. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/66 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a nők irigykednek a számukra elérhetetlennek tűnő fürdőszobára!
2011. ápr. 22. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/66 A kérdező kommentje:

jaj ne vicceljetek, nagyon nem egy dologról beszélünk


amúgy meg az a Márk már messziről is b.uzi, nem kell hozzá tehetség, h megállapítsd, ellenben NEM metrosex!! Szal van itt kavarás ..


ugye ez valamikor a magukra nagyon sokat adó, hetero férfiaktól indult, és prototípusnak David Bachemet tartották, na azóta már felülmúlták őt páran, de lényeg, hogy nem igazán bu.zis egyik sem


de most megint miért párosítjátok ezt a melegséggel ? ? nem értem :(

2011. ápr. 22. 11:58
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!