Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit kéne tenni elyen k*öcsög...

Mit kéne tenni elyen k*öcsög szomszéd mellett?

Figyelt kérdés
Szal az a szitu,hogy fölöttünk laknak a 4.-en és nincs fölöttük senki.Először azzal kezdődött,hogy csak kértek mindent de nem adtak semmit.Aztán most meg azzal jöttek,hogy hangos a csap és hogy ne engedjük meg teljesen,mert ők nem tudnak aludni.De(tudom hogy de-vel nem kezdünk mondatot de akkoris DE)őnekik a mosógépük olyan mintha a plafon akarna leszakadni.Aztán most meg a gyerekük arra panaszkodik hogy miután dugott a nőjével jó esne neki bicajozni,de hogy ő nem tud tőlünk kiállni mer ott tartjuk a babaülést.Mennyen a fenébe most meg beállt a parkolóban vki a helyükre és azt betemették hóval,meg rá is döngölték a kocsira.Bezzeg én a két kezemen nem tudnám megszámolni hányszor álltak be a mi helyünkre és mi nem csintunk semmit.Na most ilyen szomszéddal mit kell csinálni?Anyám mindig ugrik neki de sztem azt pont nem kéne.
2010. jan. 31. 07:10
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem szóljatok nekik,hogy ti mindig teljesititek az óhajukat tehát lehetnének kicsit tekintettel rátok is.
2010. jan. 31. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát nézd. Mi 4. emeleten lakunk, alattunk beköltözött egy vénasszony. Kb. beköltözése után 2 napra, már rámhívta a rendőröket hogy hangosan hallgattam a zenét. Na aztán lement hozzá fater. Mondta, hogy mi itt lakunk 12 éve, eddig senkit nem zavart itt sem a zene, sem más, úgyhogy húzza meg magát és ne csinálja a fesztivált, vagy költözzön el vagy fogja be. Mert nehogy már más viszonyuljon egy olyan emberhez, aki itt lakik 1 hete és már cirkuszol. Szóval lépjetek fel keményen, ne hagyjátok hogy ilyeneket csináljanak. Ne foglalkozz hogy mi van a csapteleppel vagy akármivel, éljetek úgy ahogy eddig. Mást nem tud csinálni, mert rendőrt nem hívhat azért mert hangos a csaptelep.
2010. jan. 31. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez az! Ne ugorjatok nekik. Nekünk is volt ilyen, aki feljött,hogy ne ugráljak mondtam neki,hogy mi van? Jöjjön már be nézze meg nem is abba a szobába voltam és könyvet olvastam ott van az ágyon. Feljött még párszor aztán mondtam neki,hogy na ide figyeljen! Nem fogok lábujjhegyen járni a saját lakásomba azért, mert maga ezt szeretné. Vagy szigetelje le a plafont vagy nyugodtan menjen panaszra a gondnokhoz nyilván kiröhögi majd. Ez egy panel itt toleránsnak kell lenni a másikkal ha nem tetszik menjen kertes házba.
2010. jan. 31. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

óóóó, ismerős. mikor családi házban laktunk, akkor a szomszéd kitalálta, hogy feljelent minket, mert hangos a WC-lehúzó. ugye az ő udvara felé volt a wc ablaka. anyám mondta neki, hogy tessék feljelenteni, de az pénzbe kerül, amit kifizethet, plusz a perköltséget is, mivel úgyis ő veszít, hisz a ház, a wc, minden szabályosan lett építve. többet nem harciaskodott.

most lakásban élek, 10en. alattam egy banya lakik, aki nem tudja feldolgozni, hogy 12 év után ideköltözik valaki. olyanokat kitalál, hogy cementet szórok az erkélyére, fúrok(nincs is fúróm). múltkor is elkezdte a mondandóját, megmondtam neki, hogy én egyiket sem csinálom, különben is bizonyítsa be, aztán otthagytam. az ilyennel ezt kell.

viszont ha képesek rongálni, akkor nem csodálom, hogy anyud ugrik. ha megrongálják valamiteket, akkor nehezen bizonyítjátok rájuk és csak nektek lesz rossz. szóval szerintem jobb rájuk hagyni.

2010. jan. 31. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Sajnos nem sok mindent tehetsz. El kell viselned a hülyeségeit. A panaszaira meg bólogatni és élni tovább a megszokott életeteket.

Mi családi házban élünk, a szomszéd már többször feljelentett, mert megcsináltuk elöttünk az utat, mert csúnyán néztem rá, mert átlóg tőlünk 2 szál fű és az tönkre teszi a kerítését, meg nézzék már meg miből vettük a (10 éves) autónkat. Közben meg a kerítés mellé ültetett sövényét én nyírom, mert alig férünk el tőle, pont a kapunk mellé ültetett fekete eperfájáról elénk potyog a gyümölcs, hordjuk be a lakásba, de tehetetlenek vagyunk ellene. Szóval mindenhol vannak ilyen összeférhetetlen emberek.

2010. jan. 31. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
1. válaszoló hát szerinted nem próbáltuk?Most meg valóban csak a szokásos életünket éljük:D
2010. jan. 31. 18:00
 7/8 A kérdező kommentje:
és most akinek betemették mind a 3 kocsiját az lement és betemette a köcsögééket és a kocsögéék mind a 4-gyen lementek és összeverekedtek(mind a 4 felnőtt és ők kezdeményeztek 2 40 fölött 2 épphogy csak 18)
2010. jan. 31. 18:01
 8/8 anonim ***** válasza:
És mi történt végül?
2016. ápr. 19. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!