Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Van egy nagyon jó ismerősöm...

Van egy nagyon jó ismerősöm akit elkaptak a tescoban lopással. Sajnos megtette. De végülis elkapták nem tudta elvinni a dolgot.1600ft értékü dolog, felirták. Mi lesz ennek a következménye? Amugy a srác 10hónap mulva tölti a 18at.

Figyelt kérdés
2010. febr. 2. 14:42
 1/10 anonim ***** válasza:
93%
Valószínű, hogy semmi. Nekem is van egy barátom, akit elkaptak egy interspar-ba, és és nem volt semmi következménye. Ha kihívták a rendőrséget maximum egy figyelmeztetés lehet belőle.
2010. febr. 2. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
94%

max kitiltják a boltból, és "rálesznek állítva" a biztonsági őrök.

mit akart egyébként ellopni?

2010. febr. 2. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
93%
nekem is volt egy ilyen ismerősöm, aki a tescoból! ki lett tiltva a boltból.
2010. febr. 2. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
ha jól tudom egy üveg piát... mielőtt bárki ezért elitélné én ismerem, nem a pia iránti vágya miatt,mert nem iszik, hanem egy barátnak aki szülinapja van ez lett volna az ajándék. de tudta, hogy nem helyes. hülye volt elmagyaráztam neki én is, hogy nem éri meg, de mindenki a saját kárán tanul... csak eléggé pánikol, mert ilyenért rendőrségre, gyámügyre járni...
2010. febr. 2. 14:57
 5/10 anonim ***** válasza:
91%
Az én ismeretségi körömben is van valaki, aki lopott a tescóból. (csak ő már nagykorú) Mivel 20.000.-Ft alatti értékben lopott, az önkormányzat közigazgatási bírságot szabott ki rá, 15.000.-ft. összegben. Ez tavaly ősszel volt.
2010. febr. 2. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
és amit ellopott, azt megtalálták nála és visszavették, vagy elvitte a tescoból?
2010. febr. 2. 15:01
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

én is lebuktam már lopással, tescoban. 1 mars csokit akartunk kivinni, lebuktunk.

mondtam h ki akartam fizetni csak a zsebembe tettem. kifezettem oszt jóvan.

am a 2. válaszolónak igaza teljesen

2010. febr. 2. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
20ezer Ft alatt nincs feljelentés (régen 10 volt, de felemelték a cigányok miatt, mert nem győzték hívogatni a zsarukat feszt)
2010. febr. 2. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

A poén az, h az előttem lévőnek igaza van:S

Azért vitték fel, mert nem győztek kijárni,illetve így jobb lett a statisztika is:P

2010. febr. 2. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
14.59-es vagyok. Megtalálták nála, tehát az üzletet kár nem érte.
2010. febr. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!