Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ha a cigányok megtehetik,...

Ha a cigányok megtehetik, hogy segélyre szülnek gyerekeket, a magyarok miért nem csinálják?

Figyelt kérdés
2015. jan. 2. 22:11
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Mert a magyarok dolgozni is hajlandók.
2015. jan. 3. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Ezt a rendszert, ami támogatja a megélhetési gyerekgyártókat, úgy ahogy van el kell törölni. Ez senkinek sem hasznos. Ezzel, hogy szülnek 5-6 gyereket a szemétdombra, nevelni nem nevelik őket, csak felveszik utánuk a pénzt, tulajdonképpen bűnözőket hoznak létre, és szabadítanak rá a társadalomra.

A magyarok között is vannak ilyen felelőtlenek, csak ők a TV-ben kuncsorognak, miközben hitelük van, meg 6 gyerekük. Bár a magyarok között jóval kevesebb van, mint a cigányok között.


A segélyrendszert vagy el kell törölni, vagy alaposan meg kell reformálni. Pl segély csak adókedvezményben, akkor is csak pár hónapig. 2 gyereknél járna mondjuk X ezer FT, 3-nál már nem járna több. Meg kell szüntetni az államon való élősködést, mert ez nem járja, hogy mercédeszekkel, meg ilyen-olyan illegális tevékenységből szerzet pénzen vett luxusautókkal járnak segélyért az önkormányzathoz.

Amit kapnak hónap elején, pár nap alatt felélik, mert van pénz van dínom-dánom, utána amikor elfogy, képesek órákat az önkormányzatnál ülni és kuncsorogni. Undorító!


Ha nevelnék normálisan a gyerekeket, és nem segélyre szülnék őket, és a gyerekek nem terrorizálnának senkit, akkor senkinek sem lenne gondja azzal, hogy több gyereket vállalnak.

2015. jan. 3. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:
100%
És az az érdekes hogy ők bemennek a hivatalba ordítanak egy sort meg rínak egy kicsit és megis lapják amiétt mennek.de ha te magyar évente hs egyszer bemész valamiért úgy beszélnek veled mint a kutyákkal és le se szarják mért mentél!!leráznak és kész!!elmondon hogy cigányoknál higy működik a gyereknevelés(köztük lakom sokmindent tudok)a kis fiatal alig 23 éves asszonyka kipottyantja 4. gyerekét előtte volt már vagy 5 abortusza(egyet sem bánt meg)a 4.-et is csak azért szülte mert már nem volt idő elvetetni.Felveszik az összes segélyt.2 nap és nuku.nincs mani apuka éjszaka elmegy lopni.égeti a hatsó kertben a rezet,rendőrök bezzeg sehol.fát nem vesznek,van lovaskocsi mennek a határba,rendőrök sehol.asszonyka amugy tojik a gyerekekre.reggel kihajtha őket az utcára este meg majd bemennek valamikor.taknya nyála egybefolyik tiszta retek de jóvanaz...üvöltöznek nyáron este 10kor us ha meg mersz szolni rad mozdul az összes.az ember a farkát tudja használni de védekezni meg dolgozni...áh dehigyis.szilveszterkor is megy a buli mert volt családi de ha nem lett volna sírt volna a szájuk hogy mit esznek elsején
2015. jan. 3. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:
A magyarok nem mernek semmit sem csinálni, nem hogy gyereket.
2015. jan. 3. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
70%
Igazából nem értem mi a baj azzal ha 3 vagy 4 gyermekre több pénz jár mint kettőre? Elvégre több gyermek többet is eszik és a dolgozó magyaroknak is jól jön azért az a pénz. Igaz tényleg baj van és nem kéne hagyni, hogy az emberek egy része az államon éljen és az tartja el. De itt nem is az a lényeg, hogy mért szülnek annyi gyereket és mért kapnak annyi pénzt. Hanem az, hogyha már nem hajlandó dolgozni hanem gyereket szül, akkor mért nem próbálja meg beosztani a pénzt vagy legalább a gyerekre fordítani? Igen ők tényleg máshogy élnek mint mi és a gyerekeik egy része lehet rossz ember lesz, de ezért nen szabad őket gyűlölni... Én is olyan helyen lakom ahol bizony vannak ilyen emberek, olyan iskolába jártam, ahol a magyar szülők nagy része menekítette a gyermekét és más város iskolájába hordta, olyan helyen voltunk nyolc évig ahol itt- ott előbukkant a rasszizmus, el-el tüntek dolgaink,de még sem gyűlöltük őket igazából, mert láttuk a legalját és azokat is akik ugyanolyanok mint (nem magyarok) de próbáltak normális életet élni. Még csak középiskolás vagyok, 9.-es, szerencsémre felkerültem egy olyan iskolába ahol nincsennek ilyenek és össze tudom hasonlítani egymással a kettőt. Tudom nem sajnálni kell őket, mert ők nem hajlandóak tenni a saját és a gyerekeik életéért, de nem szabad őket hibáztatni sem, hiszen már őket is így nevelték ERRE... Ez ellen nem lehet tenni, ez a kormány dolga, ha ők nem fogna ( nem akarnak) semmit se tenni, akkor mi sem fogunk... Apukám arra tanított, hogy vannak dolgok, amiket úgy kell elfogadni, ahogy van... Bele kell törődni... Csak ennyit szerettem volna és szerintem addig örüljünk amíg nincsen polgárháború!!!
2015. jan. 3. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
58%
Épp ez az, hogy a cigányok megtehetik, de a agyarok nem. Itt bizony kettős mércével mérnek, gondolj csak bele, mi tröténik ha valakinek azt mondod, hogy mocskos magyar? SEmmi. És ha azt, hogy mocskos cigány? Jönnek a jogvédők, azonnal nem-e esett baja a Lakatos család valamelyik kölkének és kapják a segélyt, mert belegázolt a lelkükbe egy rasszista, csupán etnikai hovatartozásuk miatt.
2015. jan. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Mert egy cigánynak kétszer-háromszor annyit kell odatenni az asztalra, mint egy magyarnak, ha dolgozni szeretne. Őszintén, te egy cigány és egy magyar pályázó közül melyiket alkalmaznád hamarabb? Mert erősen gyanítom, hogy nem a cigányt. Egy magyar is rohadt nehezen talál állást manapság, mit csináljon akkor a cigány, aki még pluszban a származása miatt is hátrányban van, mert rögtön megbélyegzik, amint meglátják? Egyszerűbb nekik a segélyt kérni, azt mindenki ugyanúgy megkapja származástól függetlenül, anyagi helyzet alapján.
2015. aug. 7. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
hozzáfűzném, hogy a cigány nagyon szereti a gyerekét, és az egész közösség figyel a kicsikre
2016. febr. 4. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!