Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Vajon örülne neki az osztályfő...

Vajon örülne neki az osztályfőnököm vagy ciki lenne?

Figyelt kérdés
Idén ballagok és nem akarok benyalni ezért majd a ballagás napjára tervezem. Ebben az évben nagyon megszerettem az ofőm (előtte utáltam) és szeretném ha ezt ő is tudná de így elmondani nem merem ezért arra gondoltam mivel jól fogalmazok leírnám ezt vhogy neki és odaadnám ballagáskor. Szerintetek örülne vagy ciki lenne?
2010. febr. 5. 19:38
1 2 3
 1/22 BeerHunter ***** válasza:
69%
Hát én jobb ötletnek tartanám, hogy az egész osztály nevében írjatok mondjuk egy köszönő levelet:)
2010. febr. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

Ha látványosan akarod odaadni neki, esetleg ballagáskor fel is olvasnád a mikrofonban, akkor van rá esély.

Ha személyesen neki adod, akkor örülni fog.:)

2010. febr. 5. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
az a baj hogy az osztályból mindenki gyűlöli :S
2010. febr. 5. 19:42
 4/22 A kérdező kommentje:
hát csak személyesen adnám oda neki
2010. febr. 5. 19:43
 5/22 anonim ***** válasza:
13%

szerintem ne írj neki semmit.

feldobná a talpát, hogy ilyen gyerek ballaghat el aki nem volt képes megtanulni a 8 év alatt írni sem helyesen.


de az is lehet, hogy azonnal megbuktat nyelvtanból.

2010. febr. 5. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

ha ha ha....mókamiki véletlen elírtam te talán tökéletes vagy??....am helyesírási versenyen 2. lettem szal befoghatod....amúgy meg nem tanít nyelvtan

pls írjatok még válaszokat :D

2010. febr. 5. 19:53
 7/22 anonim ***** válasza:
26%

Hű, melyik iskolában lettél második a helyesírási versenyen? A kisegítőben? :))

Durván sz.ar a helyesírásod...!

2010. febr. 5. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
maradj már csöndben nem a kisegítőben....milyen jogon sértegetsz engem azt se tudod ki vagyok? am te a neten úgy írsz mint egy helyesírásszótár??!!!
2010. febr. 5. 19:57
 9/22 anonim ***** válasza:
38%
Megint én: csak az írásod ciki, ha el szeretnéd mondani az osztályfőnöködnek, hogy csíped, az egyáltalán nem az! Jól fog esni neki.
2010. febr. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
37%
Én igen, úgy írok :)) Legalábbis igyekszem, mert szerintem igénytelenség az anyanyelveden ennyire helytelenül írni.
2010. febr. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!