Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A következő helyzetben vagyunk...

Bandit87 kérdése:

A következő helyzetben vagyunk feleségemmel. Albérletben lakunk egy panelházban, nagyon nem ismerjük a szomszédokat. A velünk szemben lévő lakásban fiatalok rendszeresen hallgatnak zenét, olyan hangerővel, hogy dübörögnek a falak. Mit tehetek?

Figyelt kérdés
Többször szóltunk nekik, rendőrrel is megfenyegettük, ideiglenesen csend lett. Mit tudnék tenni eben az esetben? A probléma az, hogy csak a basszus jön át, nagyon dübörögve. Ha rendőrt hívok és mire kiérnek addigra lehalkítja? Akkor a rendőr engem teremt le? Nincs kedvem az önkormányzatnál iratokkal szaladgálni, aláírást gyűjtögetni. Ami kényes még, hogy nem csak esti órákban, ahol tényleg hívhatok rendőrt, hanem napközben is.30 vagyok, szóval nem vagyok a zene ellen, de mondjuk fél óra dübörgés után széthasad a fejem. Nyámnyila sem vagyok, de a fenyegetést ne erőltessük, én fázok rá. Ötlet?

2015. jan. 11. 12:41
 1/1 anonim válasza:

Volt már hasonló kérdés, keress rá nyugodtan!

Szerintem, ha a szép szó nem megy, ott jön a tettlegesség.

Ne szólj nekik, mielőtt kihívod a rendőrt. A csendháborítást komolyan veszik. Valaki a másik kérdésnél mondott még olyasmit is, hogy zajszint mérővel bemérheted őket, aztán arra tudsz hivatkozni. (Sosem csináltam még ilyet, csak próbálok ötletelni.) A közös képviselő általában segíteni szokott.

Vagy, ha semmi nem működik, akkor még mindig egyszerűbb esetetek van, mint ha tiétek lenne a lakás...

2015. ápr. 7. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!