Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hegedűlök és a szomszédokat...

Hegedűlök és a szomszédokat zavarja a gyakorlás? Most mit csináljak?

Figyelt kérdés

Szóval albérletbe lakunk és ez úgy megy hogy a szomszédok először nekünk szólnak ha probléma van, aztán a tulajnak, és ha sok panasz érkezik ki is rakhat..

Szóval inkább nem játszanék a tűzzel, de szerintetek mégis hol tudnék gyakorolni ha nem otthon? Mert gyakorolni azt muszáj. Vagy ilyen esetben ti mitt tennétek?


2011. nov. 3. 22:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
5%
Ezt nem gondoltad komolyan, hogy a szomszédság a nyekergésedet fogja hallgatni?
2011. nov. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Nincs olyan, hogy a szomszédok nincsenek otthon? Erre sajnos más megoldás nincs, hacsak nem mész el egy baráthoz/barátnőhöz, vagy zenesuliba (ha még ott tanulsz).


Egyébként ne haragudj, de átérzem a szomszédék helyzetét, mi családi házban lakunk és mégis áthallatszott a szomszéd trombitálása. Nem kellemes. De remélem találsz valami megoldás, hogy a kecske is jól lakjon, de azért a káposzta is megmaradjon :)

2011. nov. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Egyszer láttam egy olyan kis valamit, amit ha ráillesztesz a húrokra, akkor visszafogja a rezgésüket és tök halkan lehet rajta zenélni

de nem jut eszembe a neve.....

2011. nov. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Zenesuliba járok de nem tudnak külön termet adni nekem mindig be van telve :/

Hát barátom aki nem panelban lakik azt csak 1 van, vidéken... na meg nem akarom az ő szüleiket sem zavarni..

A szomszédok közül meg olyan nincs hogy egyik se legyen otthon..ugye panelház :/

2011. nov. 3. 22:23
 5/15 A kérdező kommentje:
22:20 ez érdekelne pedig :D
2011. nov. 3. 22:23
 6/15 anonim ***** válasza:
ha én lennék a szomszédod,én simán meghallgatnál a hegedülésed:D örülnék neki.
2011. nov. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Megértem a szomszédaidat, a hegedűt nagyon rossz hallgatni akkor ha hamisan játszanak rajta már bocs. Javaslom hogy vagy menj át egyik társadhoz gyakorolni vagy akármelyik ismerősödhöz.
2011. nov. 3. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.

Ezt nem egy filmből hallottad? :D csak mert nagyon ismerős a sztori és mintha rongyot tett volna a húrok alá. Írok, ha beugrik a film :P

2011. nov. 3. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Hopp, be is ugrott :D a Leon, a profi c. filmben hallottam, ahol Natalie Portman mondta ezt a rongyos dolgot :P
2011. nov. 3. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Szordínót vegyél a hegedűre, az lefogja a hangot, halkabb lesz. Alkalmilag tudod rátenni, tehát ha nem kell, egyszerűen leveszed. 1000 Ft körüli összegért kapsz, neten is lehet rendelni.
2011. nov. 3. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!