Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek Goth vagyok?

Szerintetek Goth vagyok?

Figyelt kérdés

Viseletem:fekete farmer, slipknot póló,fekete kapucnis pulcsi,oldallánc,ezüstgyűrű, tőr formájú apró nyaklánc.

A metal műfajú zenék nagy kedvenceim, de a blutengelt is nagyon szeretem. Azért vagyok erre kíváncsi, mert már mondták nekem egy páran...


2015. jan. 17. 10:46
 1/10 Joci_27 ***** válasza:
Nem vagy te se Gót se semmi ilyesmi, csak követsz egyfajta divatot. Majd kinövöd.
2015. jan. 17. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. :)
2015. jan. 17. 10:54
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha meg kell kérdezned, akkor nem.
2015. jan. 17. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ.
2015. jan. 17. 11:38
 5/10 anonim ***** válasza:

Elsőre a Slipknot feliraton akad meg az ember szeme, az pedig nem goth.

Kort nem írtál, de valószínűleg egy átlag feliratospólós fiatal rockernek gondolnak.

2015. jan. 17. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. 15 éves vagyok. Azért nem írtam kórt, mert akkor mindenki arra következtetne, hogy ez a korral jár.
2015. jan. 18. 09:04
 7/10 anonim válasza:
100%

Nem, nem vagy goth :) A gothok főleg goth rockot hallgatnak (persze akad aki metált is).

Ahhoz azért több kell a kinézetnél, hiszen a goth nem csak egy öltözködési stílus, hanem irodalom, zene, életfilozófia stb. Az emberek tájékozatlanok, ne is törődj velük.

2015. jan. 18. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ. Sokat segítettél.
2015. jan. 18. 17:26
 9/10 anonim válasza:
A metál zene meg a gót zene az 2 külön dolog. Annyira vagy te gót mint amennyire Eminem néger.
2015. jan. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Túl ari vagy még darkosnak is :) mindent megköszönsz! Nagyon édi vagy! De ha akarod mondd Gótnak magad, hiheted is magad annak. Az lehetsz aki akarsz, olyan nincs, hogy csak akkor vagy punk, ha olyan ruhát hordasz, vagy ha csak olyan zenét hallgatsz.

Ilyen alapon minden punk kötelezően büdös is lenne....

2015. jan. 30. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!