Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Tudtok olyan csoportokat...

Aniangyal88 kérdése:

Tudtok olyan csoportokat mondani, akik a 2013-as Rio-i Ifjúsági Találkozóra utat szerveznek?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretnék menni a jövőre megrendezésre kerülő IVT-ra, de semmiképpen sem egyénileg. Írjon, aki tud akár pár fős csoportokról!

Illetve még egy kérdés! Számolgattam már az esedékes költségeket, tudom, hogy finoman szólva is horribilis a végösszeg. Azonban érdekelne, hogy akik komolyabban is belemerültek ezzel kapcsolatban a számok világába, azoknak mennyi lett az annyi. Utazással, szállással, étkezéssel együtt mennyibe kerül a szóban forgó hét?

A válaszokat előre is köszönöm!



2012. szept. 4. 13:25
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!


én nem gondolkodom, hogy menjek, viszont azt tudom, hogy nagyon sokan vannak még így, ahogy én, és eleve meglehetősen kevesen vannak, akik máshogy - így szervezett csapatról egyelőre nem tudok... :)


Azt javaslom, kérdezősködj a KIM-nél, hogy ők tudnak-e esetleg ilyen csapatot, vagy egy-két embert, akik mennek és összefoghatnátok: [link]


Más ötletem egyelőre nincs. A legtöbb magyar inkább Pécsirio-ra fog menni. :)

2012. szept. 4. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!


No, bekerültél a kis magyar csapatba, vagy Hungarión csapatod? :)


Írj, kíváncsi vagyok! :)

2013. júl. 23. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
HungaRió lett belőle. :)
2013. aug. 6. 15:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!