Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Segítség! Nem tudtam hogy ezt...

Segítség! Nem tudtam hogy ezt hova kéne kiírni, de nekem egy művelődési központot kéne bemutatni egy tablón, de semmi ötletem. Hogy?

Figyelt kérdés
Igazából egy történeti színházat kéne bemutatni, de ahol lakom nics ilyen csak olyan épület ami színháznak is szolgál.Tehát egy ilyen Művelődési és Konferencia központot kéne bemutatni de semmi ötltem sincs és nem tudom hogy hogy kéne elkezdeni. Valami kreatív ötlet kéne, bármi csak kreatív legyen. Kell hogy legyen benne szöveg és kép, is akár alaprajz, metszet, bármilyen rajz.Bármi jó. Csak nem tudom hogy hogy rakjam ezt össze.

2015. febr. 9. 20:14
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem tudom hogy jól értem e a feladatot, de hátha el tudsz indulni valamilyen irányba vele. Mivel konferenciaközpont is így az alap funkcióit mutatnám be metszetrajzokkal, vagy képekkel vagy hasonló és leírnám hogy pl. ilyenkor miből áll a rendezvény, ha tudod hány hely van ott, menni szék férhet be, vagy esetleg az ilyen rendezvényeken az emberek jól érzik magukat, komoly dolgokról tárgyalnak, életük nagy napja, versenyeznek stb. Gondolom tudod milyen típusú rendezvények, programok szoktak ott lenni. Nálunk a művelődési központban szakkörök, színház, mozi, zeneiskola, gyerekkórus szokott lenni. Van egy rendezvénycsarnok erre még, ott meccsek (kézilabda vagy röplabd, erre is átalakítható, de ez is csak ha tényleg szoktak ilyet tartani) lagzik, konferenciák, projektbemutatók, kórusversenyek, fúvószenekarok, kiállítások szoktak lenni. Én ezeket egy egy kis ábrával és rövid leírással mutatnám be. Esetleg egy gyerek vagy valami hasonló szemével. Hányadikos vagy vagy hány éves? Milyen iskolában feladat ez? Művészeti sulis vagy?
2015. febr. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!