Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Olyan embert is felvesztek...

Olyan embert is felvesztek msnre, akit személyesen nem ismertek (Pl közösségi oldalakról ismerkedés céljából)? Lehet így egyáltalán jól ismerkedni? Milyen hosszú életűek az ilyen ismerettségek?

Figyelt kérdés
2010. febr. 11. 05:36
 1/6 anonim ***** válasza:
78%
régen így volt, manapság nem. amúgy addig tart amíg van miért (pl multiplayerezés)
2010. febr. 11. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
felvenni nemnagyon szoktam de mindenkit visszaigazolok és igen van akivel mind a mai napig is szoktam beszélgetni
2010. febr. 11. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Felvenni én sem szoktam, és visszaigazolni is csak a nem gyanús egyéneknek.
2010. febr. 11. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Felvenni nem szoktam visszaigazolom ha mégsem szimpatikus törlöm
2010. febr. 11. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Nekem azzal van gondom ha tök ismeretlenek felvesznek és +kérdezik mizu,mintha ismernénk egymást,v. nem is írnak soha (nem értem akkor miér vett fel),v. kiderül h nincs is közös téma.

De jól is el szoktak sülni az ilyen dolgok azért,nem is 1x volt ilyen:)

2010. febr. 11. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
én utálom ha felvesznek msnre. frusztrál. és mikor rám ír.. és én nem akarom meg ismerni.. és én érzem szarul magam..
2010. ápr. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!