Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerelmi csalódáson egy...

Szerelmi csalódáson egy verssel próbáltam túltenni magam. Milyen lett?

Figyelt kérdés

Volt egy pillanat, mely szárnyat adott a reménynek,

egy leírt sor, mely a szívem éltette.

Volt egy nap, mely kettőnkről szólt,

egy téves lét, mely reményt nyújtott.

Volt egy szó, mely mindent jelentett,

egy gondoltat, melyben hitem leltem.

Volt egy út, mely emlékeimhez vezet,

akárhányszor jártam, szívem hevesebben vert.

Volt egy pillanat, egy féltve ejtett szó,

egy hang, melytől szívem lángra gyúlt.

Volt egy ölelés, arcon csattant csók,

forrón égető, perzselve múló.

Volt egy perc, mely számomra ezer,

mikor éreztem, vége mindennek.

Volt egy levél, melyben leírtam bánatom,

a levél, melyet sosem látott, olvasott.

Volt egy lány, ki én vagyok,

kinek szíve darabokra hullt.

Volt egy fiú, kiről mindez szól,

ki némán, csendben itt hagyott.

S volt egy szív, mi érte élt,

a szív, mi reménytelen hitt.

Mi meggyötört, eltiport aprócska szív,

mely mindennap érte sír.



2015. febr. 12. 22:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát ha az volt a cél, hogy a sorok véletlenszerűen rímeljenek, akkor sikerült elérni. Egyébként nem attól lesz vers a vers, hogy gyakrabban nyomsz enter-t. Ha így írtad volna, akkor ki nem találtam volna, hogy ez egy vers akarna lenni:

"Volt egy pillanat, mely szárnyat adott a reménynek, egy leírt sor, mely a szívem éltette. Volt egy nap, mely kettőnkről szólt, egy téves lét, mely reményt nyújtott. Volt egy szó, mely mindent jelentett, egy gondoltat, melyben hitem leltem. Volt egy út, mely emlékeimhez vezet, akárhányszor jártam, szívem hevesebben vert. Volt egy pillanat, egy féltve ejtett szó, egy hang, melytől szívem lángra gyúlt. Volt egy ölelés, arcon csattant csók, forrón égető, perzselve múló.

Volt egy perc, mely számomra ezer, mikor éreztem, vége mindennek. Volt egy levél, melyben leírtam bánatom, a levél, melyet sosem látott, olvasott. Volt egy lány, ki én vagyok, kinek szíve darabokra hullt. Volt egy fiú, kiről mindez szól, ki némán, csendben itt hagyott. S volt egy szív, mi érte élt, a szív, mi reménytelen hitt. Mi meggyötört, eltiport aprócska szív, mely mindennap érte sír."


Ez csak egy szöveg, több sorban. Kezdetnek nem rossz, de ha mindenképp verset akarsz írni, akkor törekedj arra, hogy tényleg vers legyen.

2015. febr. 12. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Igazából ez csak arra volt jó, hogy elterelje a gondolataim. Tudom hogy amatőr.
2015. febr. 13. 07:36
 3/4 anonim ***** válasza:
Szóval ha azon agyalsz, amire nem akarsz gondolni, azzal eltereled róla a gondolatodat? Érdekes :)
2015. febr. 14. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Úgy értem hogy amíg kettőnkről írtam a verset nem avval foglalkoztam gondolatban, hogy ő mással van.. Szóval a gondolataim arról akartam elterelni, hogy ő mást szeret.:(
2015. febr. 14. 09:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!