Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Valaki szeretne 1-2 éven...

Doncito kérdése:

Valaki szeretne 1-2 éven belül külföldre menni dolgozni?

Figyelt kérdés

Egyenlőre nincs olyan társam, aki hasonlóan elhivatott lenne ez ügyben, de egyedül nem szívesen vágok bele.

Nincs kedve valakinek csapódni? (Bp.)



2015. febr. 15. 19:46
 1/5 anonim ***** válasza:
31%

2 év ? ez ám az elhivatottság.


Ha akarnál már kint lennél. csak tök vagy azt se tudod hogyan kezdj bele.


Sajnos te itthon maradsz és a segély és minimálbér között fogsz jobbra-balra csapódni.

2015. febr. 15. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
92%
Én pl tanulmányaim miatt nem tudok még kimenni, de utána azonnal abban a másodpercben amint alkalmam adódik rá már repülőn fogok ülni!
2015. febr. 15. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 kunu lenke válasza:
Szia.Én is kifelé kacsingatok.
2015. febr. 16. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
89%
Ne is törődj az elsővel, én is fősulin már 2.-ban eldöntöttem, hogy kilépek Angliába, mihelyst a kezemben a keményfedeles. Úgy is lett. Ennek 7,5 éve. Párommal jöttem ki, akivel azóta legyártottunk két trónörököst, és fizetjük a lakáshitelt már 1,5 éve idekinn, Angliában. Kiutazásunkig olyan részletességgel felkészültünk, hogy szinte jobban tudtam, hogy hol van akciós kenyér, mint a volt osztálytársam, aki már akkor 2 éve kinn élt és segített nekünk albit szerezni. Lehet, hogy valaki azt gondolja, hogy túlrészletezem a dolgokat, de én szeretnem tudni, hogy mekkora fába vágom a fejszémet---mert akkor akkora fejszével vágok bele, amekkorával ki tudom vágni.
2015. febr. 16. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Egyáltalán nem törődök vele, ostoba és fogalma sincs miről beszél. :D

A többieknek viszont köszönöm a válaszadást. Animátorokról van tapasztalat? Nekem most olyan lehetőség adódott..

2015. márc. 9. 15:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!