Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Van itt olyan Magyarországon...

Van itt olyan Magyarországon élő ember aki szeretne külföldre költözni? És ha igen mi akadályozza meg?

Figyelt kérdés
Köszi a válaszokat

2013. okt. 21. 13:46
 1/4 anonim válasza:
Az én véleményem,hogy sokan mondják hogy elmennének,stb. , de aztán mégis honvágyuk lenne ,vagy a család miatt nem akarnak kimenni . Illetve szerintem sokan félnek az újtól . Én egy időben szerettem volna kimenni,de most elkezdtem egy tanfolyamot,és ha sikerül jól elhelyezkednem,akkor nem mennék ki :) Engem zavarna szerintem,hogy nem magyar beszédet hallanék :D És hogy olyan nyelvet kell beszélnem,ami esetleg nem is tetszik.... Illetve nem mindenféleképpen éri meg kimenni dolgozni . Lehet ha ki is megy az ember,akkoris ugyanúgy jönne ki egy hónapba...Tisztelet a kivételnek.
2013. okt. 21. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 macintosh válasza:
Engem csak a nyelv nem megfelelő szintű tudása akadályoz, de dolgozom rajta! :) 43/F
2013. okt. 22. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én egy éve jöttem ki. Öregen, rokkantan, megfelelő nyelvtudás nélkül. Tíz évre tervezem, nem tudom, mennyi lesz belőle.
2013. okt. 22. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Vannak bizony. Akkor láttam mennyien, amikor én is bejelentettem, hogy külföldre költözöm.

Sokan viszont csak a kifogásokat keresik. Pl. ott a lakás - nekem is ott volt. Fel kell mondani - nekem is fel kellett...

Sokan félnek megtenni az első lépéseket.

2013. okt. 23. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!