Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ha angolul levelezek ilyet...

Ha angolul levelezek ilyet illik-e?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy pitiánernek tűnik a kérdés...

Au pair lehetőséget keresek. Ha válaszol egy család, akkor meg szoktam köszönni a levelet. "Thank you for your reply." Ilyet illik? Ez ugye egy kedves gesztus?

Azért kérdezem, mert ugye pl, ha tánc végén az mondja valaki, hogy köszönöm a táncot, azt jelenti, hogy azon az este már nem akar veled táncolni.

Azért kérdezem, mert többekkel eljutunk odáig, hogy elküldöm a bemutatkozó levelet - amiben minden pozitívat leírok -, erre kapok is egy pozitív választ, általában részletesen válaszolnak is, aztán írok nekik, elkezdjük egyeztetni a dolgot és abbamarad.



2015. márc. 1. 19:43
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem ezt mindenki másképp értelmezi.

Meglehet, hogy akad olyan aki talán ezt úgy venné, hogy le akarod zárni a levelezést de nem hiszem, hogy ez lehet a probléma.

2015. márc. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Esetleg valami thank you for your kind and detailed answer nem játszik?



Egyébként au pairkedtél már korábban is? :D Számolj már be róla, ha sikerült találnod családot, légyszi, olyan kíváncsi vagyok milyen lehet. :D

2015. márc. 12. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!