Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Londonban nincs sokkal több...

Londonban nincs sokkal több ember, mint amennyit a város elbírna?

Figyelt kérdés
Mikor a double-decker-re felültem és lenéztem, annyi embert utcán még életemben nem láttam, egyszerűen megbénult a közlekedés..Bírja még London?

2015. márc. 4. 08:17
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Mit értesz az alatt, hogy bírja-e még? Ez mit jelent? Milyen az, amikor egy város már "nem bírja"? Akkor összeomlik minden, kikapcsolják az áramot és az emberek egymást kezdik megenni vagy mi?



Amúgy igen, bírja. London ******** nagy, és tele van emberekkel, de azért vannak Ázsiában sokkal durvább helyek is. Én pl. Sanghajba, Pekingbe nemigen tenném be a lábam. Vagy Mexikóvárosba. Ha London zavar, képzelj el egy olyan várost, ahol kétszer, háromszor annyian laknak. Képzeld el Pekinget, ahol belezavarodsz a kínai feliratokba, a sok egyszótagos névbe, a felhőkarcolókba, amiből több van, mint Manhattanben, és belefulladsz a szmogba. Brr...

2015. márc. 4. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ajánlom, hogy ne menj Bombay-be. De még képet se nézz róla. :)
2015. márc. 4. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Shanghai-ban voltam, az is durva. De ott nem láttam ilyet, hogy 10 centi nem volt az emberek között :O Nem tudom, mi lehetett akkor éppen Londonban mikor ott voltam, de káosz volt.
2015. márc. 4. 09:19
 4/10 anonim ***** válasza:
29%

Ha nem bírná el, már összeomlott volna. De mivel nem omlott még össze, ezért elbírja. Ilyen egyszerű.

F*ck logic...

2015. márc. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Veletek filozófálgatni, basszus...:S
2015. márc. 5. 07:36
 6/10 anonim ***** válasza:

"Shanghai-ban voltam, az is durva. De ott nem láttam ilyet, hogy 10 centi nem volt az emberek között :O Nem tudom, mi lehetett akkor éppen Londonban mikor ott voltam, de káosz volt."


Érdekes, hogy az ottani tömeg nem iszonytatott, de a londoni igen. Gondolom valahol az Oxford street környékén sétálhattál.



"Veletek filozófálgatni, basszus...:S"


Pedig tök igaza van. Ha nem "bírná el" a jelenlegi mennyiségű embert, akkor "összeomlott" volna. Ilyen egyszerű. Nem tudom milyen választ vársz, amikor ennek a kérdésnek sincs nagyon értelme. Értelmetlen kérdésre meg nem lehet értelmes választ adni. Ez a kérdés olyan, mintha azt kérdeznéd, hogy a hajón nincs-e több ember, mint amennyit elbír. Hát nyilván nincs, mert ha több lenne, akkor már elsüllyedt volna. Ilyen egyszerű. A puszta tény, hogy még vízen van, bizonyítja, hogy nincs túlterhelve. Logikailag nem lehetséges az, hogy valamiben "több" legyen, mint "amennyit elbír". Ez olyan, mintha azt kérdeznéd, hogy mi van, ha a 100 literes hordóba 110 litert töltenek. Egyszerűen nem értem azt, mit jelent az a kérdés, hogy "bírja még London"? Ha nem bírja, akkor az hogy fog kinézni? Ha 10.000.000 ember a maximum, amit London el tud látni, akkor szerinted mi fog történni, ha belép a 10.000.001-edik ember? Akkor hirtelen felrobban a város?

2015. márc. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

"Veletek filozófálgatni, basszus...:S"


Én szeretek filozofálgatni, csak nem együgyű dolgokról. Dobj fel valami értelmes, elgondolkodtató témát, és felőlem mehet a buli.

2015. márc. 6. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
:D understood
2015. márc. 6. 06:58
 9/10 anonim ***** válasza:
Sokan bíznak Borisban (ő s polgármster), PR-ja sikeres. A úthálózat és a tömegközlekedés túlterhelt. Iskolákban van némi javulás, de van ott munka bőven.
2016. márc. 29. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az pl. egy értelmes kérdés lenne, hogy nem élhetetlenül zsúfolt-e London, nem egészségtelen-e ennyi embernek ekkora területen élni. Erre nekem az a szubjektív válaszom, hogy számomra elég élhetetlen, bár nyilván nem mindegy, hogy melyik részéről beszélünk (Kingston pl. csodás, az még Greater London része) és azzal együtt, hogy vannak Londonnál sokkal-sokkal zsúfoltabb városok is.
2016. ápr. 12. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!