Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Rendben van ez így? Általános...

Rendben van ez így? Általános emberi tulajdonság vagy ez már abnormális?

Figyelt kérdés

17 éves lány vagyok, a barátnöm ugyanennyi. Az utóbbi idöben inkább már csak osztálytársamnak nevezném.. Teljesen megváltozott. mióta barátja van nagyon nagyképü is lett, ezt még az is észrevette aki nem ismeri (suli folyosóján levö emberek.. hallottam amikor mondják..) pedig nincs mire.. mindenkit leszol, pedig elöbb mindenki nézez meg magát,senki nem tökéletes... ugyebár..

nah szóval. a lényeg:

ha elpanaszolom neki hogy fáj a hátam (gerincmütét után vagyok, pedig már 1 éve eltelik lassan de egyre roszabb..) akkor ö rávágja hogy neki mi fáj.. felsorol egy csomo dolgot.de komolyan. és mindig ez van! nagyon fura. vagy én vagyok a stresszes?

Meg ma is.. elpanaszoltam hogy egyre roszabb a kapcsolatom a barátommal ( tudja jol hogy szenvedek mert szeretem a barátom, de mégse jó valami.) erre hm ez érdekes nah megyek szerelmemmel sétálni.. aztán kiirja msn-re hogy imádlak szerelemem (kb azonnal miután beszéltünk.) olyan fura. Szóljatok le ha én vagyok a feszült vagy nem tudom.. de észre szoktam magam venni, de ez már számomra érthetetlen..

egy kis együttérzést tanusithatna..

másrészt, mint barátnö, csak én vagyok neki.


2010. febr. 14. 21:45
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Uh, bocsi a sok hibáért, késő van, vagy mire fogjam ..:D
2010. febr. 14. 21:46
 2/12 anonim ***** válasza:
Önző,és rosszindulatú csaj,Ne barátkozz vele.
2010. febr. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

lehet, énis érzem, de biztos énis hibás vagyok, legalábbis nagyon remélem, mert akkor én készséggel állok a változás elé, ami javithatna a helyzeten,bár pár hónap és elválik 12 éves utunk...

Az a baj, hogy nem tudok rájönni hogy én hol hibázom, min kéne javítanom.. egyszerűen már idegesít hogy egy kicsit sem érdekli mivan velem, ami fodritottan nincs így..

Amikor rossz napja van (ritka amikor nincs) irtó hisztis és nagyon bunkó velem.. inkább ne szólna hozzám. Én meg nem vagyok olyan típus aki visszaadja ezt neki mert az nem én vagyok..

2010. febr. 14. 21:58
 4/12 anonim ***** válasza:
nagyon szerelmes most csak a párkapcsolata számít neki.
2010. febr. 14. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Kedves 2. válaszadó!

2 éve tart a kapcsolata..aztán lehet még mindig lángoló a szerelem, bár azért.. ez ennyi idö után rendszerint már csillapodni szokott.

ugyanugy mint nekem(nekemis 2 éve van barátom.), de ő teljesen feladta a társasági életet miatta. mondjuk már lassan mindegy, de azért juniusig még sok idö van..

2010. febr. 14. 22:02
 6/12 anonim ***** válasza:
Néhányan a sajnálást összetévesztik a szeretettel. Figyeld meg magadon, hogy nem esel -e ebbe a hibába. Elmondod, hogy fáj a hátad, vagy nem kedves a barátod, várod, hogy sajnáljanak. Így akarod a szeretetet, amit nem kapsz meg, pótolni. Ne tedd ezt, mert még jobban elriasztasz magadtól mindenkit. Nem tudom, mi a baj a gerinceddel, de sokszor lelki oka van a betegségeknek. Lehet, hogy te elégedetlen vagy önmagaddal, és nem találod a helyed a világban. Ezen kell változtatni, ha ez igaz nálad. Gondold át.
2010. febr. 14. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Jah igen, erre énis gondoltam, aztán meg.. sajnálni nem kell mert mindig magamtól megoldom a problémáimat, talpraesett vagyok, csak tudod.. 1 pici 1üttérzés, nem pedig rávágni hogy neki mi a baja

végülis.. mindenki a saját baját fújja, sosem figyelünk a másikra... elég szomorú. tisztelet a kivételnek..

2010. febr. 14. 22:47
 8/12 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki, hogy képzelje magát mások helyzetébe aztán emlékezzen vissza, hogy hogy viselkedett velük, mert ez nem szép dolog. Ha nem fogja fel akkor ne állj vele szóba.
2010. febr. 14. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Neveld meg! Ne is reagálj rá többet, ne add ki a bajaidat neki annyira, majd talán észreveszi magát.
2010. febr. 14. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

Arra gondoltam, hogy holnaptól már nem fogom..

ma ez az "azonnal kiirom nekem mennyire jó a kapcsolatom" betett..

Nekem, vele ellentétben van igaz barátom..

2010. febr. 15. 00:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!