Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Milyenek a török pasik?...

Milyenek a török pasik? Szenvedélyesek? Milyenek a nökkel?

Figyelt kérdés
2010. febr. 16. 12:49
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
15%
Én nem akarok általánosítani, és nincsenek előítéleteim sem, sőt, még csak tapasztalatom sincs, de amikor föci órán Törökországról volt szó, azt mondta a tanárom, hogy a török férfiak verik a nőket
2010. febr. 16. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%

A hugomnak volt egy félig török félig magyar pasija.

Ő eléggé szenvedélyesnek tűnt nekem :)

2010. febr. 16. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
49%
taőpasztalatom nincs, de sokat hallottam róluk, nagyon vadak! szenvedély? Na az nincs.... és a lány gyerekeknek nem szabad fiúkkal beszélniük, egy apa törökországban nemrég élve eltemette a lányát.. durvák... és ne akarj hozzájuk menni... az aktiv meg magellán ezekkel a magyar nőkkel van tele, akik hozzámentek egy törökhöz, vagy akárkihez és mikor elválnak csodálkoznak, hogy az apa nem adja a gyereket... na mindegy, nem általánosítani szeretnék, tisztelet a kivételnek!
2010. febr. 16. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%

néhány egyetemista ismerősöm járt török sráccal

azt mondták, nagyon figyelmesek, kedvesek, törődnek velük


aztán, hogy az esküvő után mi van...

2010. febr. 16. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
Egy barátnőmnek voltak török barátai, azok szinte kivétel nélkül több vasat tartottak egyszerre a tűzbe.
2010. febr. 16. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
*tűzben. Vannak köztük állati helyes pasik, és szerintem tudják, hogy a magyar lányok nagy hányada nagyon is kedveli ezt a tipust, sokan vissza is élnek ezzel, csajoznak jobbra-balra. (nem akarok általánosítani, de ez lehet a magyarázat a több vasra :))
2010. febr. 16. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
85%

Amit az előbbiekben írtak igaz, nagyon figyelmesek, sohasem nem engednek fizetni, kényeztetnek, de semmi pénzért ne menj hozzá egyhez sem, mert utána kapca leszel. Ha meg már elveszíti az érdeklődését, akkor is. Többségében lenézik, semmibe veszik a nem török nőket (ugyanez vonatkozik a többi muzulmánra, arabra, stb. is), használják őket egy darabig, aztán elvesznek egy arabot / törököt. Ez tapasztalat, és világlátás.

Kíméld meg magad, ha egy mód van rá.

2010. febr. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim válasza:
89%
Tapasztalatr építve: 3 éve élek egy török sráccal és nagyon sokat mozgok török körökben. Aranyosak, kedvesek meg minden....míg melletük vagy....de aztán....a "legyet röptében tipusuak"....Nagyon ritka a jól működő kapcsolat. És ezt szívből mondom. Nagyon sok lányt vigasztaltam már. Én is rengeteget szenvedtem meg harcoltam az elején, míg olajozottan működik a dolog, de meg bízni bennünk NEM SZABAD csak ha tényleg minden percéről tudsz. Nagyon bulizósak és társaságban érzik jól magukat, hajlamosak egymást a rosszba vinni (megcsalás). És ami nagyon fontos ne dölj be neki hogy szerelmes nagyon sokáig. Hiába mondja askim, canim (szerelmem, életem), sokszor csak azért mert nem tudja a neved....és ez komoly:).És az baromság hogy ütnek vernek. Török pasit megfogni nagyon könnyű, de megtartani szinte lehetelen, És nem azért mert nem vagy elég jó, hanem azért mert ŐK nem bírják ki élni magukat mielőtt belevágnak egy kapcsoltaba...Ha konkrét kérdésed vab írj. Tuti fogok tudni válaszolni!Ez régen nekem is jól jött volna:)
2010. febr. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:

szóval csajoznak össze vissza?

mi egy buliban jöttünk össze,illetve ismerkedtünk meg, azóta párszor találkoztunk,nekem eddig annyi jött le róla, hogy elég szenvedélyes, le se lehet lőni,mindig csak csókolózni akar velem:)mint egy 16 éves.

De szerinted akkor egy igazán jó pasit,pl egy türkeit nem is lehet megfogni kapcsolatra,mert tudja hogy jó pasi?és tapadnak rá a magyar nök?

2010. febr. 23. 21:42
 10/27 anonim válasza:
95%
Azok idiota emberek. Velem toltotte az ejszakat de amikor elutaztatam masnap mar a baratnomet fuzte . Ok tenyleg szeretik a Magyarnoket addig........ Lehet a te pasid KIVETEL.
2010. febr. 25. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!