Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért szélhámoskodik a legtöbb...

Miért szélhámoskodik a legtöbb férfi a nőkkel? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Szingli időszakomban egytől-egyig férfivel, akikkel randiztam, mindről kiderült, hogy nős vagy barátnője van, de függetlennek mondták magukat. Hazudoznak össze-vissza. Sorban ez történt, végül oda jutottam, hogy lenyomoztattam szándékosan az illetőt, mert sajnos nem lehet a férfiaknak hinni. Vagy elkezdtek volna tapizni, persze ha hagytam volna, de nem, mert nem vagyok "k". Most van barátom, aki megbecsül, de őt irtó sokára találtam meg, évek!!!! teltek el, hogy a pasikat akikkel randiztam ki kellett rúgnom sorban, mert hazudoztak össze-vissza. Utólag már "magánnyomozót" (megbízható "informátort") állítottam a pasikra és bizony mindig az lett az eredmény, hogy például "nem ott lakik, ahová mondja magát, ott egy szakközépiskola van és a környéken sem tudnak róla", vagy "nem független" stb.
2009. júl. 28. 13:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom internetes ismeretségek voltak, akik mindenfélét behazudtak...

Ezen egy cseppet sem csodálkozom : a neten szinte senki nem a valódi adatait adja meg óvatosságból, a pasik meg a társkereső oldalakon ezt kifejezetten arra használják, hogy futó kalandokat keressenek maguknak.


Máshol kellene ismerkedned!

Pl.: baráti körben, munkahelyen, társasutazáson, stb.

2009. júl. 28. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
90%

A kérdésre csak kérdéssel tudnék felelni, férfi létemre:

Te, és a hozzád hasonlók miért az ilyen férfiakat keresitek?

Biztos vonzottad az ilyeneket, vannak ilyen nők mint Te, elég sok, és vannak olyanok akik az elsők, na ők azok a nők, akiknek a jó pasik jutnak, Te meg csak a második lehetsz utánuk.


Jó napot!

2009. júl. 28. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Vonzottam az ilyeneket??? Nofene.... És mégis hogy??? Ráírtam a hátamra, hogy pont ilyen mocskokat keresek, mint például te???? A barátnőm is kifogott ilyen mocskokat, hogy hazudoztak... Biztosan ő is ráírta a hátára vagy plakátot ragasztott magára, hogy hazug mocskokat keres... Az egyik hazug mocsoknak útleveléből titkon kikémlelte a családi állapotát és bizony nős volt.... Neki meg azt hazudta, hogy független. Nofene, akkor mi is van most???
2009. júl. 29. 08:18
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem értem a kérdést, hogy miért ilyeneket keresünk?? Nem ilyeneket keresünk, hanem normálisakat, de az a baj, kedves uram, hogy sok a mocskos hazug, ahogy a történetek bizonyítják....
2009. júl. 29. 08:19
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem úgy értette, hogy tudatosan keresed... Inkább valahogy tudat alatt, mert pl. az apukád is szemét volt anyukáddal vagy hasonló, egy pszichológus, aki ismer téged, jobban el tudná magyarázni. Amúgy az is a baj, hogy általánosítasz. Aki úgy gondolkodik, hogy az emberek jók, az legtöbbször tényleg olyanokkal találkozik, aki szerint pedig rosszak, azoknak a tapasztalataik is rosszak lesznek.
2009. júl. 29. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!