Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért csinálta ezt? Szalagavat...

Miért csinálta ezt? Szalagavatóra készültünk. Elvileg közösen énekeltünk volna egy számot. De az ő hangja berekedt pont a főpróba előtt, így egyedül mentem ki, utána meg lehordott hogy béna voltam.

Figyelt kérdés

Kiálltam az osztályok elé és énekeltem. Azon kívül hogy hangos volt a zene egész jónak éreztem, a végére az izgulást is sikerült legyőznöm...Többiek akik ott voltak azt mondták hogy egész jó.

Másnap megkérdeztem attól akivel énekeltem hogy milyen? és ő azt mondta hogy nagyon szar volt, nem ment nekem semmi, elrontottam a szöveget és hogy hamis volt. Erre válaszoltam, hogy hangos volt a zene, nem hallottam magam. Erre azt mondta: ez benne van a pakliba, ez ilyen... utána hátra fordultam és megkérdeztem, hogy milyen volt a többiektől, nem válaszoltak erre azt mondta az "énekes partnerem" hogy nem akarják nekem elmondani az igazságot, ezért inkább nem válaszolnak, megfordulnak, mert szar volt. Közben csak a mögöttük levőkkel beszélgettek, mikor visszafordultak megkérdeztem, és végülis ŐK reális válaszokat adtak: „Egy két helyen magas volt, meg a zene hangos volt.” Erre "énekes partnerem" Kontrázott: na látod, hogy nem volt jó. A Másik osztály is mondta hogy szar volt. utána teljesen idegösszeomlásom volt, hogy most akkor mi van jó volt nem volt szar volt? égő volt??

Teljesen kibuktam amikor tegnap mindenki dicsért, ma kiderült egy rakás szar vagyok. Kijelentettem, hogy nem fogok énekelni, erre többi osztálytársam teljesen felháborodott, hogy miért? Elmondtam és ők azt mondták, hogy szerintük egész jó volt, csak kicsit izgultam. Azzal takarózott hogy én nem fogadom jól a kritikát. (De ez sztem nem kritika amit csinált) meg azzal hogy azok akik engem védtek azok is szidnak a hátam mögött meg minden. (Elvégre...ők is azt akarják hogy az osztály beégjen nem?, meg ezt honnan tudja?) Ezek után is folyton beszólogatott és kritizált, mindenben, amiben csak lehet így inkább elültem mellőle, és próbálom tartani tőle a tisztes távolságot, főleg mert a balhé után még a barátommal is próbált összeugrasztani. Szerintetek miért csinálta ezt? Miért szidott engem ennyire le. Végül így semmit nem szerepelt szinte a műsorban engem meg sokan megdicsértek. Miért volt ez neki szerintetek jó? Miért csinálta? Én nem akartam volna egyedül énekelni, mert ennek a műsornak a lényege az, hogy együtt mutassunk valamit. Végül így semmit nem szerepelt szinte a műsorban én meg kaptam a dicséreteket. Miért volt ez neki szerintetek jó? Miért csinálta? Már szóba sem állunk egymással, mert attól félek mikor köt belém megint,minden gyenge pontomat (lehordó kritika ; barátom ellenem hangolni próbálása) kihasználta. Szerintetek ez milyen barát?


2010. febr. 16. 15:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Biztos csak isirgy volt, hogy ő nem énekelhetett.
2010. febr. 16. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
*irigy
2010. febr. 16. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ha készült videó, nézd/hallgasd meg
2010. febr. 16. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A szomorú az, hogy énekelhetett volna,mert én nem akartam egyedül. De miért kellett engem felbosszantania meg a szart kevernie? :S Kedden azt mondta hogy már úgy gondolja hogy jó lesz péntekre a hangja, és utána rá kérdeztem egyébként milyen volt? és akkor rizsálta ezt a sok hülyeséget össze...
2010. febr. 17. 06:22
 5/6 A kérdező kommentje:
meghalgattam, igaz nem hibátlan...de azért annyira gáz nem volt. Sok helyen megbotlottam idegességemben... egyébként mindenki megdícsért hogy jó volt(csak ő nem)
2010. febr. 17. 06:23
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen valószinü irigy volt,de miért kell össze ugrasztani a barátoddal?
2010. júl. 30. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!