Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek a magyar nép...

Szerintetek a magyar nép megérdemli azt hogy végleg eltűnjön?

Figyelt kérdés

Nem úgy értem hogy egyszerűen csak kihaljon, hanem hogy a természetes globális folyamatok következtében szép lassan felszámolódjon, "kisnép" módjára a globalizáció süllyesztőjében elvesszen, pl. más népcsoportok beleolvadjanak, vagy a természetes népességfogyás és kivándorlás következtében más nemzetekbe, népcsoportokba olvadjon, jelenlegi karakterisztikáit végleg elveszítve..


Mivel nem vagyunk nagy hatalom és többnyire vezetőink is saját népük alá ásnak, hosszú távon egy ilyen forgatóköny lenne a legvalószínűbb (kivéve ha 50-100 éven belül hihetetlenül megerősödnénk, ami szörnyen valószínűtlen)..


Szerintetek inkább rossz lenne ha ilyesmi bekövetkezne, vagy inkább jó?



2015. márc. 26. 22:19
 1/9 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok egy nacionalista ember, de nem örülnék neki. Persze előfordulhat, de szerintem biztos nem 1-2 generáción belül...
2015. márc. 26. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem. És nem is fog eltűnni.
2015. márc. 26. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Hát ha így folytatodik a helyzet egyre több semmirekellő születik és velük együtt az ország is romokbadől
2015. márc. 26. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ült 15 indián a sátorban és kérdezték tőlük, hogy mi lesz, ha kihalnak? Erre csak annyit feleltek, hogy "mi nem fogunk kihalni".


15 millió magyar van a kárpátmedencében. A magyar a legnagyobb létszámú lakos a kárpátmedencében. Szóval szerintem teljesen felesleges ilyesmin aggódni.


A Magyar nép a legrégebbi Európa népei közül. Gondolod azért éltek őseink, hogy 2015-ben kihaljunk? Eléggé nagy butaság.


---


Anonymus

2015. márc. 26. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
nem.
2015. márc. 26. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Egy dolgozni nem akaró csak mások kárára meggazdagodni akaró nemzet lehet hogy életképesebb a tisztességesebb nemzeteknél. Ami társadalomon belül is igaz. Például nem a tisztességes ember keres havi egymillió felett. Vagy például a brókerbotrány szereplőinél még ennél is magasabb volt a jövedelem?

Persze az más kérdés hogy a magyarok egymás között ki is mondják hogy jobb lenne ha mielőbb eltűnne a magyarság a Föld színéről. Mivel a külföldre vándorolt magyarok általában mindenhol becsületesen élnek csak itthon nem.

2015. márc. 26. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Egy nép nem "megérdemel" valamit, hanem tevékenysége folytán eljut valahová. És hogy hová, annak elég kevés köze van a népesség nagyságához, annál több a minőségéhez.
2015. márc. 26. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"Gondolod azért éltek őseink, hogy 2015-ben kihaljunk? Eléggé nagy butaság."


Anonymusként aláírni a hozzászólásaidat, na az a butaság :D

A dinoszauruszok sem azért éltek, hogy kihaljanak, mégis megtörtént.

A kérdező nem azt mondta, hogy 2015-ben fog kihalni a magyar nép, hanem azt, hogy "szép lassan".


A kérdésre válaszolva: nem, nem érdemli meg.

2015. márc. 26. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az erőszakos gyilkosokat kellene a patkányoknak adni.
2015. márc. 26. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!