Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » New York biztonságos város?

New York biztonságos város?

Figyelt kérdés
Vannak ott rablások, rendőrségi akciók, autós üldözés?
2010. febr. 17. 16:42
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Én egy éven át, New Yorkban éltem és azt kell mondjam, ami hülyeséget itt összehordtatok az nevetséges. New york legnagyobb része teljesen biztonságos a nap minden szakában. Mászkáltam részegen éjszaka Queens-ben nem egyszer, nem kétszer és még mindig itt vagyok. Soha senki nem kötött belém. Pesten 1 év alatt többször kötöttek belém éjszaka mint New Yorkban pedig ott aktívabb éjszakai életet éltem. Nem Manhattanben, hanem Queensben éltem és oda is jártam haza, soha semmi gáz nem volt. Vannak rossz környékek South Bronx, Brooklyn keleti része, Queens keleti része főleg Jamaica. De nem kell odamenni éjszaka és kész. A 8-ker mellék utcáiban sem sétálgatnék sötétedés után de még nappal se szívesen, mert már akkor is kötöttek belém, sőt bicskával fenyegettek, úgy hogy keresztűl autóztam egy 8-keres utcán egy dugó elkerülése céljából, (ilyen new yorkban nem történt velem soha) ez viszont nem jelenti azt, hogy Budapest egy veszélyes város, ugyanez igaz New Yorkra is. Az pedig egy marhaság hogy mindenki shotgunnal mászkál :D
2013. febr. 21. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
55%
Köszönöm, utolsó, hogy ezeket leírtad. Mert az előzményeket elnézve komolyan mondom, az emberi hülyeség határtalan...ennyi mindent összehordani. A sok idióta életében nem volt még az USA-ban, csak "ismerős mesélte, hogy ismerős mesélte..." jellegű sztorikat hallott.
2015. aug. 10. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!