Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A lengyelek romák? Ő most milyen?

A lengyelek romák? Ő most milyen?

Figyelt kérdés
Van egy ismerősöm akinek lengyel az apja és magyar az anyja ha jol tudom és olyan roma kinézete van azt mondta h ő nem az csak lengyel és magyar...Szerintetek van köze hozzá?köszi Ancsi
2008. aug. 26. 15:40
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A mai magyarországon az számít romának, aki annak vallja magát! Amúgy Lengyelországban is élnek romák, így akár ő benne is lehet roma vér!
2008. aug. 26. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A lengyelek lengyelek. A magyarok meg magyarok. A romák meg romák. Csak éppen egy roma ember lehet lengyel állampolgár, vagy magyar, vagy akármi, mert nekik nincs saját országuk, ők mindenhol egy kisebbség. Tehát ha valakinek az apja lengyel állampolgár, az anyja meg magyar állampolgár, az még nem zárja ki, hogy valamelyik felmenője roma legyen. De minek ez az áskálódás? Ha az ismerősöd, akkor valami képed csak van róla, arról, hogy milyen ember. Akkor meg nem mindegy az egész? Főleg hogy meg is kérdezted tőle.
2008. aug. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat az utolsó válaszadónak üzizem h azért jól jön ha vki többet is tud mondani!!!Stb Ancsu
2008. aug. 30. 13:15
 4/8 anonim válasza:
0%
rosszabbak
2009. okt. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A lengyelek szlávok.
2010. febr. 15. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Egyáltalán nem! Nekem anyukám lengyel, apukám magyar, és én is tiszta fehér vagyok!

Valami gubanc lehet náluk...

2010. márc. 9. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy romák a lengyelek, egyáltalán nem cigányos nép... ez egy nagy hülyeség!
2010. aug. 20. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hol laksz én apám is lengyel anyám magyar de kreol a bőröm.
2012. júl. 10. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!