Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Van lehetőség nyáron önkéntes-...

Van lehetőség nyáron önkéntes- vagy diákmunkát vállalni valamelyik budapesti fesztiválon (pl. :Sziget)?

Figyelt kérdés
16\L

2015. márc. 31. 20:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha van oda kapcsolatod akkor igen (pl. standokhoz), próbálkozz hátha sikerül, nekem ment egyszer, de rémálom volt a sok részeg embert kiszolgálni úgy, hogy a munka miatt én nem fogyaszthattam alkoholt. + az utána lévő mocsok...
2015. márc. 31. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

16 évesen nem hiszem, idősebbeket szoktak keresni. S protekció az kell. A szigeten még a színpadosoknak is nehéz az élet. Egyik ismerősöm épített ott színpadot s megmondták neki, hogy hagyjon ott egy embert, aki segít ha baj van, de vegye meg neki előbb a hetijegyet.

Fel lett világosítva a megrendelő, hogy ez így baromság.

2015. márc. 31. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Vidéki kulturális fesztiválokon teljesen bevett szokás az önkéntesmunka tiszteletjegyért. Középiskolás korosztálynak is.


Ismeretség persze sosem árt, de alapvetően az ingyen munkaerőt mindenhol szívesen fogadják. Lényeg az, hogy lássák rajtad a pozitív hozzáállást, azt, hogy a meló része is érdekel, nem csak az ingyenjegy.


Aztán ha minden jól megy, van rá esély, hogy legközelebb már ők fognak hívni, esetleg a stábból valaki egy másik rendezvényére. (Tapasztalatból mondom.)

2015. márc. 31. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!