Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Nagyon unom már, hogy ennyi...

Nagyon unom már, hogy ennyi levelet kapok és nem tudom eldönteni, kivel találkozzak?

Figyelt kérdés

Ez most nem dicsekvés.Komolyan.

Társkeresőkön vagyok fent és annyi de annyi levél jön,hogy az is egy csomó idő, mire minden pasinak leírom,ugyanazt, hogy ki vagyok, mivel foglalkozom blabla...és akkor még nem is találkoztam eggyel sem! Tanulok,dolgozom,pont azért akartam igy ismerkedni,mert nem sok a szabadidőm. De ha minddel találkozni akarnék,aki tetszik,egy élet nem lenne elég! Hogyan szűrjek? Már idegesít hogy egy csomóan randizni akarnak és nem gyözöm tologatni a dolgot mert nincs rá időm! Pedig vágynék egy ölelő karra időnként.

27/L


2010. febr. 20. 11:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A legszimpatikusabbal találkozz. Én is így döntöttem, és 4 éve együtt vagyunk.

Értelmesen írt, normális dolgokról, kedves volt, udvarias.

2010. febr. 20. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Miért akarsz magadnak egy társat, ha úgyse lenne helye az életedben? Senki nem fogja tolerálni, hogy soha nincs rá időd. Ideje végiggondoplnod, hogy mi a fontos az életben.
2010. febr. 20. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

1. A magadról szóló bemutatkozó levelet miért nem készíted el sablonként? Aztán már csak szerkeszted adott levélnek megfelelően.


2. Készíts "szűrőt", ami a saját pasi-ízléseden alapul. Így kapásból csökkentheted a jelentkezőket.

2010. febr. 20. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Neked sajnos 27 évesen sem jött meg az eszed. A levelek nem neked szólnak, hanem a fényképednek, amit közzétettél, de arra már nem vállalkozol, hogy magad lépj a helyébe. Ez a duma a rengeteg elfoglaltságról meg inkább a "savanyú a szölő" re emlékeztet. Neked egy pasid sincsen, viszont van egy csomó sms-ed. Hát válassz egyet találomra, és találkozz vele. Ha nem felel meg, jöhet a következő. De azért vigyázz: a válaszoló is kb annyi igazságot írt, akár te! De lehet még kevesebbet. Csak óvatosan.
2010. febr. 20. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!