Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Valaki tud mutatni olyan...

Valaki tud mutatni olyan oldalt ahol érthetően le vannak írva a következők? : kelti-nyugati gótok, vandálok, frankok

Figyelt kérdés
Google a barátom tudom, de mindenhol mást írnak és még nem tanultam róluk de házidolgozatot kell csinálnom és nem tudom hol írnak igazat, és nem csak a Wikipedia-ra gondoltam. A segítséget előre is köszönöm :)

2015. ápr. 15. 20:50
 1/7 anonim ***** válasza:

A Wiki ehhez a témához szerintem jó is meg elég is, de ha részletesebbet akarsz, akkor ott van az angol nyelvű Wiki. :) Értelemszerűen a megadott szakirodalmat is figyelembe véve.


Nem sok esélyt adok arra, hogy magyar nyelvű szakirodalom online olvasható lenne a neten - de hátha tud valaki linket adni, én is kíváncsian várom.

2015. ápr. 16. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Tóth Gyula foglalkozott ezekkel a dolgokkal: https://www.youtube.com/watch?v=XRpCm6LPK9s&list=PLxabnVY97e..

Valamelyik filmben beszél ezekről, érdemes megnézni.

2015. ápr. 17. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A második linket felejtsd el, ahelyett olvashatnál Gyűrűk urát is, abból is többet megtudsz a germánokról.

Neten én sem tudok sok mindent adni, az erről szóló írások pedig nincsenek meg pdf-ben, de ezen a wikipédia oldalon elég normálisan össze van foglalva amit keresel: [link]

Tudom a tanárok nem szeretik a wikit, de ezt kijátszhatod azzal, hogy a wiki oldalon lévő forrásokat adod meg saját forrásaidként.

2015. máj. 9. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Miért nem hiteles Tóth Gyula? Szerintem a hivatalos oldalakon az ember nem tud meg fontos dolgokat, csak félrevezetik.
2015. máj. 9. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Aki képes több órás előadást tartani a kitalált középkor mellett, az minden csak nem hiteles. Rengeteg könyv létezik, igazi történészektől, ami pontról pontra cáfolja Illig agymenését, olvasd el őket, ha pedig továbbra is hinni akarsz benne, szíved joga, de legalább a diákságot ne fertőzzük ilyenekkel.
2015. máj. 9. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Eléggé felkészült és utánajárt amint néztem. Igazi történész nincs. Történész van, és az vagy hazudik vagy nem.

Vagy nem mondhatja el a valóságot.

Inkább ilyeneket nézegessen az ifjúság.

2015. máj. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ja, de a videóban szereplő úriember nem történész. Tudod nem véletlenül kell ezt is tanulni.

Én sem megyek be egy agyműtétre és kezdek operálni, csak mert elolvastam egy könyvet róla.

2015. máj. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!