Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Keresztények! Tudnátok nekem...

Keresztények! Tudnátok nekem mondani egy olyan szentet, vagy fontos egyházi személyt, akire igazak a következők?

Figyelt kérdés
A középkorban élt az inkvizíció korában. Vállig érő fekete haja volt, fiatalon halt meg. köze volt az inkvizícióhoz, talán egy inkvizítor segédje volt, de ez nem biztos. Az is lehet hogy papnövendék. díszes temetése volt egy nagy templomban. Nagyon fontos, hogy abban a korban élt amikor égették és akasztották az eretnekeket és a boszorkányokat! Ha néhány infó nem is egyezik, azért írjátok meg ha tudtok valamit, mert nagyon kéne. Előre is köszi! :)

2012. okt. 31. 21:16
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja és kihagytam hogy férfi volt :) de ezt ki lehetett venni a szövegből
2012. okt. 31. 21:22
 2/6 anonim ***** válasza:
Azt hiszem, te Pedro de Arbue(é)s-ra gondolsz. Nézz utána!
2012. okt. 31. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hááát nem is tudom, nem igazán ez lene az, de azért köszi a választ! fiatalabb volt amikor meghalt és nem volt inkvizítor max csak segéd de nem biztos. majd mégegyszer utánanézek ennek a pedronak!
2012. okt. 31. 23:07
 4/6 anonim ***** válasza:
Álmot láttál? Vagy regressziós hipnózisban voltál?
2012. nov. 1. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
egyikse... de nem ez a lényeg! írjon még, aki tud valamit!
2012. nov. 1. 15:50
 6/6 mustafa33 ***** válasza:
Pászol néhány ezerre.
2012. nov. 1. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!