Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Piszkálnak, cikiznek az...

Piszkálnak, cikiznek az iskolában, mit tudnék csinálni?

Figyelt kérdés

Állandóan cikiz két osztálytársam, főként a külsőm miatt (a "Jaj, de csúnya vagy!" és a hasonló beszólásokkal). Az megoldás lehet, ha behúzok valamelyiknek, vagy akkor csak még jobban célponttá válhatok, vagy ne szóljak semmit, és ölbe tett kézzel várjak, amíg abbahagyják? Eddig az utóbbi taktikát választottam, de az nem tűnt túl hatásosnak.

Év eleje óta ezt csinálják, és egy kissé kezd elegem lenni a dolgokból. Mit tudnék csinálni?


Előre is köszönöm a válaszokat!

(Egy nyolcadikos lány)



2015. ápr. 16. 19:50
 1/6 anonim válasza:
Szerintem lányként ne verekedj, nem szép dolog. Inkább szólj a tanárnak, vagy ha nem akarsz "besúgó" lenni , akkor kezd el te is cikizni őket, szólj vissza nekik.
2015. ápr. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Csinálj úgy, mintha méltóságon aluli lenne felvenni a dolgot. ettől nagyon kibuknak ám:)
2015. ápr. 16. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ne vedd fel a dolgot. csinálj úgy mintha észre sem vennéd őket, nézz keresztül rajtuk, mert ezt nagyon utálják:)
2015. ápr. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, ezt fogom tenni! :)
2015. ápr. 17. 15:03
 5/6 anonim ***** válasza:
Ne hagyd magad ! Soha nem voltam bajkeverő kedves,csendes lány voltam ,de mikor szívóztak kinyilt a szám és kiáltam magamért.Azért csinálják mert hagyod ....
2015. ápr. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Sunako-chan válasza:
szerintemmeg néha nem árt ha megmutatod hogy igenis tudsz ütni te is... hidd el elkussolnak a kis nyomik, meghát a másik jó strat. ha visszaszólsz vmi kellemes, szellemes oltást, hogy a többiek is hallják, és a főgurukat célozva :) na ha a többiek is kiröhögik miután beszóltál neki, tutira pipa lesz :D te meg élvezd h volt/van erőd visszaszólni :D sajnos saját tapasztalatból mondom, itt a hallgatás és tűrés nem szokott segíteni.. de az ütéssel csak óvatosan, mert az ilyen kis gyíkocskák mennek ám egyből a tancinénihez h uuuhhhh ezt meg ezt csinálta/mondta a szerencsétlen... hát igen csak addig tart az erejük míg többnek látják magukat... meg ha lehet szerezz barátokat, akikkel az oldaladon már könnyebb lehet :) ők majd segítenek ne aggódj :) és igen, tanárhoz felesleges menni, csak még rosszabb lesz, illetve ő semmit nem tehet :D alázzd őket te is, hadd lássák h van ott az őzike mellett egy oroszlán is :D
2015. aug. 7. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!