Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha az iskolában piszkálnak,...

Ha az iskolában piszkálnak, megvédhetem magam?

Figyelt kérdés
8. osztályos vagyok, 3 évig kyokushin karatéztam, 174 cm és 84 kg vagyok. Szóval Elég komoly sérüléseket is tudnék okozni az engem piszkáló egyéneknek, de eddig mindig tűrtem, nyeltem.. Szerintetek mit csináljak?

2014. okt. 18. 21:37
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
19%
Semmiképpen se erőszakkal próbáld elintézni a problémáid.
2014. okt. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
24%

szerintem túl sokat adsz olyan emberek véleményére akikére nem kéne

használd ki hogy azt csinálsz a szüleid pénzén amit akarsz és semmi dolgod egész nap

még van 4 jó éved... ne bzd el ilyen hülyeségekre

2014. okt. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
59%

Tudod azt bántják aki hagya és ha nem okozol nekik 8 napon túl gyógyuló sérülést ill nem fognak vérezni.


Akkor az még önvédelem.


"Semmiképpen se erőszakkal próbáld elintézni a problémáid."

HAHAHA mért imádkozzon ? PPPPFFF

A tanároknak édes mindegy h mi van a diákokkal nem véletlen h késekkel rohangálhatnak.

Iskola pszihologus, intő , szülökkel beszélgetés semmit nem ér. Attól csak jobban rá szálnak.


Hiba volt tűrni először kellet volna lekeverni olyat h elszállnak és nm piszkáltak volna.

Am ha pl 3-4 emberrel van igy bajod az még elrendezhető.

De ha egy egész osztállyal akkor inkább legyél magántanuló.


Azt full ingyen megteheted, am közép isk-be is előfordulhat hasonló.

2014. okt. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%

Megvédheted.

Megütöd, sír, mindenki drámázik 1 óráig, utána nem fog piszkálni, és 1 nap alatt minden jó lesz.

100 éve így intézik a konfliktusokat az iskolába.

De nem kell, a lányok amúgy sem szoktak verekedni :)

Vagy felvehetsz egy szép blúzt és aranyosan megkérheted, hogy fejezze be.

2014. okt. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
60%
Utolsó, jól mondtad, azt bántják, aki hagyja. De szerinted csak verekedéssel lehet lerendezni valamit? :D Általánosban volt egy osztálytársam, akit nagyon sokat piszkáltak, visszaszólt, addig hergelte az illetőt, amíg az meg nem rúgta, csak pechjére pont lehajolt a másik, és fejberúgta, agyrázkódása lett. Tehát nem minden esetben olyan nehéz ezt a nem komoly sérüléses dolgot betartani, mellesleg egy iskolában szerintem pont nem érdekel, hogy verekedésnél milyen komoly az okozott sérülés.
2014. okt. 18. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
*3-as
2014. okt. 18. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
52%

"De szerinted csak verekedéssel lehet lerendezni valamit?"

Egy ilyen gondot igen de majd imádkozhatsz a téged bántok lelki üdvéért nekem mind 1.

De ha majd késel fenyegetnek v viperával (nem olyan ritka ám) akkor majd te bizonyára szép szóval megoldod.


Tudod van egy régi mondás Si vis pacem, para bellum. - Ha békét akarsz, készülj a háborúra!

2014. okt. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim válasza:

Kicsit sz*rasd be őket, a lényeg, hogy ne legyen tanú. (ha lehet egyesével) Ha pedig eltángálod őket, akkor mondd, hogy "biztos elestek". (más lesz a helyzet, ha a piszkálóid C típusú állampolgárok) A tancinéni/bácsi nem fog megvédeni (hatásosan biztos nem), bár gondolom már tudnak róla.

Lehet radikálisan hangzik és széjjel leszek mínuszolva emiatt, de én is jártam hasonló cipőben.

Ami viszont gondot jelent, hogy a harcművészeti stúdiumok miatt te ütöd meg a bokád, ha nem "jogos önvédelem" volt.

Ez viszont nem mehet sokáig így tovább, főleg nem ebben a korban, mert elharapódzhat, ennek pedig te fogod meginni a levét. Nem kicsit, nagyon.

A "mestert" kérdezted ilyenkor mi a teendő? (mert evégre mi értelme harcművészkedni, ha nem használhatod)Ha azt válaszolná zen buddhista nyugalommal, hogy "tűrd tovább", nehogy elfogadd, mert utána előbb vagy utóbb mehetsz a pszichológushoz (ami mégegy ürügy téged cseszegetni), mert nem érted hogyan kezdhettél el szorongani. (a nyugtató és a terápia pedig nem olcsó buli.)

Remélem valami olyan középiskolába kerülsz, ahol ezek a férgek nem lesznek még a környéken sem. Én szorítok.

2014. okt. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
Azért elég nagy a különbség aközött, hogy valaki viperával fenyeget, és a másik esetben pedig valaki pl. azt mondja, hogy ronda vagyok, vagy hasonló. A második esetben nem értem, mi szükség az önvédelemre, a szavak néha nagyobbat tudnak ütni, mint a tettek.
2014. okt. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
36%

Miért, úgy piszkálnak, hogy vernek?

Csak mert veréssel akarsz visszavágni...



Vagy ahhoz hülye vagy, hogy szavakra szavakkal tudj válaszolni?


Szerinted ha egy ilyen helyzetben megversz valakit, akkor te kerülsz ki győztesen?


Vagy a fizikai fölény szerinted az igazadat bizonyítja?

Vagy azt, hogy annyira primitív vagy, hogy így tudod kezelni a problémáidat?

2014. okt. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!