Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Normális, ha nem jelölnek...

Normális, ha nem jelölnek vissza a tanáraim a facebookon, vagy kivételezésre utal?

Figyelt kérdés

Az egyetemen, ahova jelentkeztem (és fel is vettem) mindenkit visszajelöltek az évfolyamból, (1-2 tanár) de engem egyszerűen nem voltak hajlandóak. Most néztem, még be is állították, hogy többet ne küldhessek felkérést.

Egyébként ez a képzőművészeti egyetemen történt :D


Így meg nehezen hiszem el, hogy nem kivételeznek velem, meg nem azért buktatnak, meg nem azért csesznek ki velem, mert rossz a teljesítményem, hanem egyszerűen valami bajuk van velem.


2015. ápr. 22. 21:16
 1/5 A kérdező kommentje:
Esetleg rejtegetnek valamit és így, hogy velem statuálnak negatív példát, félnek, hogy kiderülne?
2015. ápr. 22. 21:16
 2/5 anonim ***** válasza:
Arra nem gondoltál, hogy benned is lehet a hiba?
2015. ápr. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem.
2015. ápr. 22. 23:12
 4/5 anonim ***** válasza:
Én több tanáromat is bejelöltem, kettő kivételével mind vissza is jelölt, a másik kettő meg azt mondta, hogy addig nem hajlandóak visszajelölni, ameddig a suliba járok. Azt mondták, hogy van valami szabály-izé erre. De ha viszont többen is ilyenek, és csak veled, akkor el kéne gondolkodni azon, hogy lehet, hogy te csinálsz valamit rosszul. (Ezt nem bántásból akartam írni, sajnálom, ha megsértettelek.)
2015. ápr. 24. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
szerintem jobban jártál. nekem 1 db tanár az ismerősöm, mert ő jelölt be engem, hát nem utasítom el. csomó évfolyamtársamnak meg sok tanár az ismerőse, és posztolják az ilyeneket, hogy "hú, ma se tanultam a vizsgára", aztán csodálkoznak, hogy a tanár tudja...
2015. máj. 24. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!