Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Nektek van valami szisztémátok...

Nektek van valami szisztémátok, ami alapján Facebookon visszajelölitek/nem jelölitek vissza az embereket? Olyanok is ismerősitek, akikkel amúgy nem beszéltek élőben?

Figyelt kérdés
Nekem van egy elvem, ez alapján nem jelölök be ismerősnek senkit, akivel személyesen nem beszélgetek, illetve akivel egy "helló"-nál többet nem kommunikálunk. Szerintem semmi értelme, hogy virtuálisan belelássanak az életembe olyanok, akik amúgy nem tudnak semmit rólam. Ti hogy vagytok ezzel? Vagy ti mindenkit visszajelöltök? Csak kíváncsiság.. Most pl. egy nagyon nagyon távoli rokon, akivel már vagy 10 éve nem beszéltem (és akkor is max. 1-2 szót) bejelölt, én meg nem igazoltam vissza..
2015. márc. 28. 20:41
 1/6 anonim ***** válasza:

én olyat nem jelölök vissza, akivel még neten se beszéltem, fingom nincs, hogy ki az. kb. három van, akivel ugyan élőben nem találkoztam, de beszéltem netes fórumon, emaileztem, szóval nem egy teljesen vadidegen.


bejelölni én nem szoktam embereket, max visszajelölök, ha bejelöl valaki. és ismerem.

2015. márc. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha rokon jelölne be, azt visszajelölném (nem beszélünk gyakran, de nincs sok, nehogy megsértődjön).

Akivel kicsit is beszélünk, azt visszaszoktam. Akit csak netről ismerek, azt is, de egy idő után úgyis leáll a levelezés és törlöm - miután pár hónapja nem beszéltünk. Aki pl bejelölt, mert a suliban fölötte jártam, de nekem fogalmam sincs ki ő, azt nem szoktam. Extanárokat se. Volt osztálytársat igen. stb

2015. márc. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát ha nem reklám célból jelöl be, hanem valóban ismerhetném valahonnan (de persze nem is emlékszem rá) én boldogan visszajelölöm, még így is csak összesen 80 ismerősöm van, annyira érdektelen vagyok bárki számára is a családon kívül. :)
2015. márc. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Visszajelölök mindenkit ha tudom kiről van szó.Bejelölni csak ritkán szoktam, de általában olyanokat akikkel kommunikálok is. Az életemet meg nem a facebookon élem, szóval felőlem az lát bele aki akar.
2015. márc. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ilyen alapon nem lenne szinte egy ismerősöm se fészen.

Régi osztálytársakkal szinte sose beszélünk, de ismerősök vagyunk, különben elég nehéz lenne összeszervezni a találkozókat.

Vannak olyan "ismerősök" is, akikkel fórumokon jöttünk össze csapatnak, de később átköltöztünk fészre. Pedig az életben még egyszer sem találkoztunk.

És nem, nem látnak bele az életembe. Ugyanis nem osztok meg magamról minden szirszart.

2015. márc. 28. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
na ez az, a facebookon azt osztasz meg, amit akarsz. engem nem különösebben zavar, hogy ki tudja meg, hogy szeretem az állatokat, vagy hogy merre voltam biciklizni...
2015. márc. 29. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!