Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni az olyan...

Mit lehet tenni az olyan ""baráttal"", aki túlzottan akaratos?

Figyelt kérdés

Már egy ideje ismerem és egy példa: bulikban csak az ő zenéje mehet telefonról, ha meg én bekapcsolom a sajátomat, akkor rögtön kinyomatja. Fiatalabb nálam és nagyképű is. Hogyan hassak rá a következő bulinál, ha beteszek zenét és megint "nem tetszik neki"?


Úgy érzem, hogy nekem ez egy szegénységi bizonyítvány, hogy nem tudok egy nálam fiatalabbra hatni, hogy ne ő irányításon, vagy legalább hogy ne CSAK ő. Mit csináljak?


2015. máj. 10. 09:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Csináld ugyanazt, amit ő. Fikázd a zenéjét, kapcsoltasd ki vele. Viselkedj vele pontosan úgy, ahogy ő csinálja.
2015. máj. 10. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Ezzel az a problema,hogy utana hagytal epp ezert akaratos es azt csinal amit akar,lehet,hogy a tobbiek sem szolnak ra de akkor tegyel te eleget ennek az egesznek es mutasd meg,hogy nem lehet mindig az amit o akar egy buli azert buli,hogy mindenki jol erezze magat legalabb 15-20 percre ugy kellene felosztani,hogy mindneki aki ottvan annyi ideig tehessen a tettszesenek megfelelo zenet ez igy rendben lenne,az en barati koromben is vannak hasonloak tudom mennyire irritalo ...
2015. máj. 10. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Vagy simán csak ne vele járj bulizni. Hívj el mást, és akkor talán kapcsol. Ha rákérdez, mond meg nyugodtan, hogy miért nem vele mész.
2015. máj. 10. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!