Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Tartanátok a kapcsolatot egy...

Tartanátok a kapcsolatot egy olyan baráttal, aki havonta válaszol az üzeneteikre?

Figyelt kérdés
Van egy lány, akivel kb. 10 eve ismerjük egymást, jóban voltunk, de már jó ideje az van, hogy írok neki es ő szó szerint egy hónap múlva válaszol, pedig egesz nap a számítógep előtt ül, nem dolgozik, csak hetvegi suliba jár. Ideje van bőven. Utána pedig úgy válaszol, mintha misem törtent volna. Már nem egyszer felhoztam neki a dolgot, nem igazán reagált rá, szóval nem tudom mit lehet tenni. Olyan is volt, hogy en sem válaszoltam neki huzamosabb ideig, hátha eszreveszi magát, de ez sem hatotta meg. Erdemes meg vele foglalkoznom vagy hagynátok a ...-ba?
2012. szept. 16. 14:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyjad...ha annyira akarná ápolni a barátságotokat,akkor lenne rád 2 perce,nem csak akkor amikor épp eszébe jut...
2012. szept. 16. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem is van ismerősöm, akivel csak Neten tartjuk a kapcsolatot: hónapokon át semmi, aztán mint a székely viccben: "oszt pödri?"

Engem nem zavar a szituáció (valószínűleg őt sem, ennyire érdekeljük egymást, de felvállaljuk), elvagyunk ezzel a tempóval.


Ha téged zavar, akkor hagyd, mérgelődni nem érdemes rajta.

2012. szept. 17. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Fhuu, velem pont ugyan ezt csinaljak! -.- Tudom roluk, hogy egesz nap gepeznek, meg ha nem, meg ugy is lenne ra idejuk, mert otthon ulnek, de ok is csak havonta valaszolnak.

Tudjak ok is, hogy nekem rosszul esett amig igy megvarakoztattak egy-ket valasszal, de jott hirtelen a mentegetozes, hogy nem ertek ra, aztan kozben egesz nap online vannak a feszbukon es azon jatszanak.

Probaltam en is, hogy egy ideig nem irtam, de az sem erdekelte oket.

Mostmar ugy vagyok vele, hogy en is csak havonta irok neki.

Szerintem vagy hagyd a fenebe, ha nagyon zavar, vagy nyugodj bele hogy oket ennyire erdekled.



Bocsi, hogy ilyenkor valaszolok, remelem azota megoldodott a problemad, csak szerettem volna ezt kiirni magambol. :D

2013. jan. 27. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!