Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Összeesküvés elméletekben...

Összeesküvés elméletekben mélyen hívő családtaggal, baráttal mi a fittyfenét lehet kezdeni? Van ilyen a környezetetekben?

Figyelt kérdés

Jellegében hasonló, mint a vallás vagy apolitikai nézet - nem baj, ha eltérő, csak ne akarjanak meggyőzni róla.

De amikor már tényleg a vadabbnál vadabb fantasy történeteket kell hallgatnom, amit szélsőséges, fantáziára alapozott zugoldalak felkent "újságírói" ömlesztenek a netre, az illető meg ebből meríti bölcsességét és terjeszti úton útfélen.


Ha ezt a témát hanyagolná, kifejezetten szerethető ember lenne, viszont így néha már viszket a tenyerem.


2012. dec. 22. 12:39
 1/4 sippara ***** válasza:
81%

"Szerintem hülyeség amit mondasz, nem tudsz meggyőzni az ellenkezőjéről, így a továbbiakban erre a témára NEM vagyok kíváncsi"

- De hát XY is megírta, hogy ez így igaz és...

"Szerintem hülyeség amit mondasz, nem tudsz meggyőzni az ellenkezőjéről, így a továbbiakban erre a témára NEM vagyok kíváncsi"

- De nem érted, hogy....

"Szerintem hülyeség amit mondasz, nem tudsz meggyőzni az ellenkezőjéről, így a továbbiakban erre a témára NEM vagyok kíváncsi"


Rohadjak meg, ha fél óránál tovább bírja a kedves rokon :) Nekem be szokott válni, csak arra figyelj, hogy MINDIG, szóról szóra UGYANAZT mondd :D Jó szórakozást!

2012. dec. 22. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

sok mindent nem, hanyagolni kell a társaságukat.

az ilyen mélyen vallásos, horoszkópos, alienes emberkék nem viselik el, ha szembesíted őket azzal, hogy amit hisznek marhaság.

2012. dec. 22. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nagymamám ilyen. A legutóbbi orvosi konferencián hallott dolgokat éppen olyan meggyőződéssel mondja, mint azt, hogy a a hűtőjét a szellemek kapcsolgatják ki-be. Nem lehet vele mit kezdeni, el kell fogadni, még ha idegesítő is,
2012. dec. 22. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem több ilyen ismerősöm is van, és az az ijesztő, hogy ez a dolog mintha terjedne, mint a lepra. Azelőtt teljesen normális(nak tűnő) rokonaim kezdik ezeket az őrültségeket szajkózni.

Nem lehet őket meggyőzni. Én folyton próbálkozom, de ők nem akarják meghallgatni az érveimet, ők nem olvassák el az általam küldött cikkeket,stb.

Csak az általuk istenített médiát figyelik, és nem hajlandók még odakapcsolni sem a többire, mert azok mind hazudnak, sőt GONOSZAK!

2012. dec. 22. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!