Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ez komoly, hogy ennyi a...

Ez komoly, hogy ennyi a rasszista ember? és mi bajuk az embereknek a négerekkel?

Figyelt kérdés

poénból beírtam google-ba a kérdést, hogy "járnál cigánnyal?"

És ezt dobta ki: www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek__2205583-jarnal-cigannyal__oldal-2

kb. leesett az állam. komolyan ennyi rasszista ember van? nem csak ez alapján, hanem mostanában jobban figyelem az embereket, és észrevetrem, hogy akár a szűk környezetemben is mennyi ilyen ember van. egyre többször hallom, hogy "rohadt zsidó", "büdös nigger" stb.

és ez engem vmiért nagyon bánt. a cigányokat mondjuk én sem bírom, de nem azért, mert cigányok, hanem mert nagyon sok a rossz tapasztalatom. viszont találkoztam már tisztességes, kedves romákkal is, és velük semmi bajom, sôt. vannak köztük tök jófejek is. csak sajnos ők vannak kevesebben.

de fel nem foghatom, hogy a sárgákat, feketéket miért szidják annyian. nap mint nap találkozom feketékkel és kínaiakkal, és eddig semmi negatív tapasztalatom nem volt velük kapcsolatban, általában tök csendes népség.

hogy tudnak emberek olyanokat mondani, hogy csak a fehérek emberek?? ez undorító!


2011. okt. 24. 21:57
1 2 3 4 5
 1/49 Heckler ***** válasza:
62%
Hm, neked mi a válaszod az általad idézett kérdésre? Vagyis, te járnál-e cigánnyal, laknál-e BAZ megyében, élnél-e Harlemben pl? Csak őszinte választ, légyszi.
2011. okt. 24. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
52%
Az a rossz az egészbe, hogy fehér emberek is ugyan olyan barmok mint a feketék, cigányok, vagy zsidók, vagy ugyan annyira rendesek, de ez nem a bőrszíntől függ, hogy rendes vagy-e vagy paraszt.
2011. okt. 24. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:
58%

nincs semmi bajom a négerekkel, de nem élnék Harlemben. ez is azt mutatja, hogy VAN KÜLÖNBSÉG NÉGER ÉS NÉGER között, nem lehet mindenkit beskatulyázni!


és kérdező, igazad van, ez undorító, egy sok évtizede bukott ideológiát élesztgetnek, hátha még1x beveszi mindenki. remélem, nem jutunk el odáig!

2011. okt. 24. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim ***** válasza:
72%

Most töröld meg a szád, és nyugodj meg. Tedd fel magadban a kérdést: mi lehet ennek az oka?


Mert ugye te sem gondolod komolyan, hogy ok nélkül nagyobb az ellenszenv a cigányokkal és a zsidókkal szemben, miközben a többi 12 (13 van hivatalosan, de tudtommal a zsidó nem hivatalos) az kisebbséggel jóformán semmi gond. Nem is hallasz róluk. Jó, persze, még a kínaiakat sem bírják, mert ellepik a bóvli vackaikkal az országot. Gondolkodj el ezen az egészen.

2011. okt. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 anonim ***** válasza:
81%
Nincs bajom a négerekkel, ázsiaiakkal, sőt az arabokkal sem. A cigányokkal kapcsolatban sajnos más a véleményem.
2011. okt. 24. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 A kérdező kommentje:
ha megetszene egy fekete/cigány pasi, aki normális,akkor persze. BAZ-megye és Harlem meg nem értem, hogy jön ide. 1. nem élnék Amerikában 2. BAZ-megyében sem. de ennek a kérdéshez közvetlenül nem sok köze van. ha tetszene egy srác, aki színes bőrű, akkor járnék vele
2011. okt. 24. 22:13
 7/49 Heckler ***** válasza:
59%
Szóval akkor vehetem úgy, hogy te például addig vagy közömbös a cigányokkal és négerekkel szemben, amíg nem látod őket, igaz? Végül is kitértél a válasz alól, miszerint élnél-e közöttük.
2011. okt. 24. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 anonim ***** válasza:
91%

22:13


Nagyon is sok köze van hozzá.


Üdvözlet BAZ megyéből!

2011. okt. 24. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 A kérdező kommentje:
szerintem meg aki ilyet mond, az nem normális. semmi vel sem vagy jobb azoknál, mint skiket szidsz. az egy dolog, hogy százalékban mondjuk sok a cigányok között a degenerált. de amikor rákos voltam, a kórházban több cigány gyerekkel is feküdtem egy szobában, akik tök csórók voltak, mégis tisztességes, normális volt az egész családjuk. és ezeket az embereket akkor sem fogom egy kalap alá venni azokkal, akik egyszer hajnalban belöktek egy kapuajlba, és majdnem megerőszakoltak. igen, ez is vekem történt, és dnnek ellenére nem vagyok fajgyűlölő.
2011. okt. 24. 22:23
 10/49 anonim ***** válasza:
60%

Az expasim is utálta a négereket, és ő is Harlemet hozta fel példának, hogy ott bezzeg milyenek. Csakhogy, már bocsánat, mi itt élünk, és gondolom ő sem Amerikában fogja leélni az életét, ahogyan én sem, szóval tökmindegy, hogy máshol milyenek. Rengeteg dolog befolyásolhatja egy ember/közösség viselkedését, például az is, hogy milyen a környezete. Minden mindennel összefügg, szóval szerintem kizárólag bőrszín alapján megítélni valakit eleve hülyeség. Az itteni négerekkel van bárkinek is gondja? Én látásból ismerek egyet, az egyetemünkön tanít. Hoppá.

Szóval, kérdező, teljes mértékben egyetértek veled. Engem is elkeserít, hogy van, aki ez alapján ítél meg másokat. Mintha a fehér ember jobb lenne... Európából indult ki az iparosodás meg minden. Nevezhetjük civilizációnak, mondhatjuk, hogy okosabbak vagyunk, mert bezzeg a feketék nem találtak fel semmit. De mi az ára? Hagytuk volna békén Afrikában a bennszülött törzseket meg Amerikában az indiánokat, most sokkal egészségesebb világban élnénk...

2011. okt. 24. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!