Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A nők miért szimpatizálnak...

A nők miért szimpatizálnak sokszor az ellenséggel? - Tudom hogy ennek komoly pszichológiai. De mik ezek? És (miért) indokolt?

Figyelt kérdés
2011. szept. 16. 08:08
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:

Tudom hogy ennek komoly pszichológiai.*


Tudom, hogy ennek komoly pszichológiai okai vannak.

2011. szept. 16. 08:19
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Ezt a jelenseget mar en is tapasztaltam.

En ugy gondolom, h mert szamitoak es jo mindenkivel joban lenni.

2011. szept. 16. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
98%

Mert árnyaltabban látják a világot mint a férfiak. A férfiaknál valaki jó vagy rossz, barát vagy yellenség, fekete vagy fehér. A nők az ellenséget se látják tökéletesen rossznak,és a barátot se tökéletesen jónak. sokkal realistábbak.

(kivéve ha az ellenség pl a gyereküket bántja, akkor kegyetlenebbek tudnak lenni mint a férfiak)

2011. szept. 16. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Mert az embert látják benne, nem az "ellenséget".
2011. szept. 16. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
77%
Én nő vagyok.Nem minden nő ilyen amúgy.Én utálok kétszínűsködni, akit utálok ahhoz nem szólok vagy csak nagyon keveset.Aki ilyen az egy kétszínű nő.A férfiakban is van ilyen.Az ismeretségi körömben is van egy két srác akiről tudom, hogy xy-ot utálja mint a fenét, de azért haverkodik vele, röhögcsél stb.
2011. szept. 16. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Nem lehet hogy azért mert nem nekik kell "agyon verni" az ellenséget?

Ha nagy baj van majd szól a pasijának. Nem?

2011. szept. 16. 10:09
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem ez a pasinak szólás ez baromság.És aki egyedülálló az kinek szól?
2011. szept. 16. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Ennyire új még félszáz éves dolgokra még biztos nincs bevett módszer. A régen egyedül állóknál meg megvolt hogy kinek szóljon. Vagy agyon verték szegény ha baj volt.
2011. szept. 16. 10:21
 9/16 anonim ***** válasza:
Ki az ellenség?
2011. szept. 16. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Az aki nem barát vagy semleges.
2011. szept. 16. 10:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!