Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mennyi zsidó él Magyarországon?

Mennyi zsidó él Magyarországon?

Figyelt kérdés
2008. aug. 30. 09:42
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
24%
H még mindig vannak ilyen emberek, fujj, nem vagyok én se zsidó de vallásszabadság van könyörgöm nem véletlen. És senki se bánt senkit minek az ellenségeskedés.lehet a te családodat kellett volna kiirtani auschwitz-ban. Csak úgy figyelemfelkeltés révén írom h nem csak zsidókat vittek a táborokba. Sőt nagyon sok embert öltek meg akik nem zsidók voltak, de nem vallották magukat nácinak se. És hitlernek is voltak zsidó katonái, csak ők elfogadták az ideológiát.Jah és nagyon sokan "tértek" meg annak idején, mert akkor kisebb volt a veszély h megölik őket!!
2009. jún. 27. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
82%
Nem tudom minek kell megjegyzéseket tenni? Az egy tény, hogy nem olyan egyszerű eldönteni ezt, mert vallási szempontból nem számít zsidónak az, akinek csak az apukája zsidó. Viszont a holokauszt alatt már az is zsidónak számított, akinek csak nagyszülője volt zsidó, mondjuk apai ágon. Viszont olyanok is vannak, akik nem születtek zsidónak, csak felvették a vallást. Szóval milyen szempontból? Vallási, vagy származási? Vallási szempontból biztos nem sokan. Származásilag meg hülyeség számolgatni, mert szinte senki semmondhatja el magáról, hogy 100%-osan magyar, és sokak családjában van zsidó rokon. Vagy egyéb származású. Olyan is, akinek valamelyik déd-, vagy nagyszülője zsidó volt, és neki esetleg fogalma sincs róla, és úgy él, mint bárki más Magyarországon, és fel sem merül benne, hogy ne lenne magyar...
2009. júl. 14. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
79%
Vallásilag zsidó nem sok 10-20 ezer, de származásilag zsidó az nagyon sok, akár több százezer is. Hál Istennek nekem egy zsidó ősöm sem volt.
2009. aug. 11. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim válasza:
50%
NEm tudok én sem adatot mondani de az igazság az hogy túl sok!!! bíztam hitler bátyjában de fél munkát végzett, és azóta újra tombol judeai barátaink virágzása sajnos ez van! náluk van a pénz, és ha provizórikusan is de a hatalom is. legyen az párt, vagy szervezet esetleg multicég biztos lehetsz benne hogy a tetejéről egy bájos lúdtalpas bácsi mosolyog vissza rád, akinek az egyik fia már pr manager a cégnél, a második logisztikai vezető...stb Állami szinten meg teszik zsebre a zsebretehetőt! minden választási ciklus arról szól ki lopott többet. egy kicsitt régebbire válaszolva, olyan nincs hogy kicsit cigány, meg kicsit zsidó, a vér nem válik vízzé! lehet az ükükük akárkid zsidó, nyugodj meg te is az vagy, és szerintem nem fulladsz a szarba mint az ország 70%a. én németnek vallom magam több mint félig az vagyok, meg ha gondolod nevezhetsz nácinak, de akkorsétálj tovább, és a következő sarkon már egy újabb multicéget látsz, amit tizenkét cillinderes csonkolt farkú talált ki, hozott ide, és amíg kedvező az adózási feltétel marad is. közben 8 magyar zöldséges felköti magát, 32 hentes a dunába veti magát, és megannyi másik kisvállalkozó megy tönkre, EZEKTŐL.
2009. nov. 9. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
63%
Túl sok...
2010. jan. 20. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim válasza:
81%
Attól függ, mikor kérdezed: Ha a jóvátételi segélyért való sorbanálláskor, vagy a marhavagonba felszálláskor...
2010. márc. 14. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
41%
Több, mint amennyi ki lehet végezni 1 nap alatt.
2010. jún. 28. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
15%
Magyarország érdeke,hogy minél több zsidó éljen itt,hiszen ha zsidók nem lennének még mindig jéggel próbálnátok meg tüzet csiholni.
2010. aug. 13. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim válasza:
57%
Túl sok.
2010. nov. 22. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%
Százezrekben gondolkodj.
2010. dec. 8. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!