Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerték társastáncolni, mert...

Szerték társastáncolni, mert úgy gondolom hogy az jó! Most 23 éves férfi vagyok, és csak keringőzni tudok egy kicsit. Hogy megy ez, lemegyek hová és utána történik mi?

Figyelt kérdés
Nem értem.

2015. máj. 26. 17:54
 1/5 A kérdező kommentje:
igezából az argentín tangó tetszik talán egyedül, de az viszont nagyon szép. szóval ez úgy megy hogy lemegyek mintha karatézni mennék, és ütjük egymást, vagy vinnem kell párt?
2015. máj. 26. 18:05
 2/5 A kérdező kommentje:
2015. máj. 26. 21:06
 3/5 A kérdező kommentje:
+ táncpartner.hu
2015. máj. 26. 21:18
 4/5 anonim ***** válasza:
A tangó egy magasabb szintű társastánc, kezdőként lehet, meggyűlne a bajod vele, javaslom, keress tánciskolákat és érdeklődj, hogy (1) mikor, milyen kezdő kurzus van, a keringő és a tangó alapjait is megtanítják egy latin+standard kezdő kurzuson. (2) Érdeklődj, hogy vannak-e pár nélküli hölgyek, elő szokott fordulni, rendszerint több a lány, mint a fiú. Ha a latin+standard alapok megvannak, akkor már bátrabban merném javasolni a tangót is.
2015. máj. 27. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

köszönöm a választ!

ha ügyes vagyok, és találtam teljesen kezdő tanfolyamot, akkor azt sem érdemes elkezdeni, vagy el lehet kezdeni, csak nem ajánlott mert 'vérszegény' lesz a táncom?

2015. máj. 31. 14:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!