Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Idősebb férfi kezdeményezheti-...

Idősebb férfi kezdeményezheti-e fiatalabb hölgynél a tegeződést? /Munkahelyi probléma, rajtam kívül mindenki tegező viszonyban van a kolleginával. A kérdésre noha utána néztem, sehol nem találtam választ/H

Figyelt kérdés
2012. szept. 16. 10:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy mennyivel idősebb a férfi. Ha pár évvel, akkor nem kezdeményezheti. Ha sokkal (apa-lánya is lehetne), akkor talán, de még akkor sem biztos. A szokás szerint ha nagyon nagy a különbség, akkor simán kezdeményezi a férfi a tegeződést.
2012. szept. 16. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Akkor is kezdeményezheti, ha magasabb rangú vagy a főnöke.
2012. szept. 16. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha látható a korkülönbség akkor kezdeményezhet de ha nem akkor nem illik.
2012. szept. 16. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ismereteim szerint(ha nem közeli hozzátartozó), csak a nő kezdeményezheti.

Mivel itt munkahelyi a helyzet, érthető, hogy -valószínűleg- a nő sem mer kezdeményezni.

Legjobb lenne egy segítőkész kollégát bevonni, aki alkalmas helyzetben/környezetben felajánlaná -mindkét félnek- a pertut.

2012. szept. 16. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Főiskola alatt muszáj volt azt az 500 oldalas etika és protokoll könyvet kiolvasnom. abban az van, hogy soha, semmilyen körülmények között nem tegezhet le egy férfi egy nőt, és nem is kezdeményezheti, kivéve, ha kislány.

ha mégis megtörténik egy férfi részéről a letegezés, akkor a nő nyugodtan visszategezheti innentől. engem ha letegez egy 50es pasi mondjuk (25 vagyok) én visszategezem. nem sértődök meg egyáltalán, de akkor jogom van hozzá,hát meg is teszem.

2012. szept. 29. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!