Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek tényleg beteg ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tényleg beteg ha egy 35 eves férfi egy 14 eves lannyal ismerkedik, es szexuálisan is erdeklődne utana? (a ferfi nem gondolta komolyan elsonek csak hulyesegbol beszelt a lannyal, de aztan megkedvelte)

Figyelt kérdés
2015. máj. 18. 18:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
78%
nagyon beteg.
2015. máj. 18. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nem normális dolog.
2015. máj. 18. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Igen.
2015. máj. 18. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem egészséges, az biztos.

Tényleg nem azzal van baj, hogy ránéz és megtetszik neki, sok tinilány a koránál fejlettebbnek tűnik. De 14 évesen még akkor is szinte gyerek. Lehet, hogy felnőttesen viselkedik, de még nem felnőtt.

Ha tényleg komolyan akar tőle valamit a férfi, akkor ott valami gond van.

2015. máj. 18. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Az, aki ennyi idosen vissza el egy gyermeki lelek naivitasaval, es vonzalmaval, mert gyerek, az egyertelmuen gonosz, es nem veletlenul buntetik. Apukanak szolnek, hogy beszelgessen el az illetovel egy picit.

Ha az en lanyom volna, lenne par keresetlen szavam hozza hogy gondolja at, meg mielott lebontanam a pedofil beteg fejet.

2015. máj. 18. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Én sem dijazom ezt a fajta korkülönbséget.
2015. máj. 18. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát, nem tudom. Én hülyén érezném magam egy 14 éves kislánnyal, pedig még "csak" 27 vagyok.
2015. máj. 18. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én amondó vagyok, hogy csak a szexualitással, a párkapcsolattal van baj ilyen esetben. Lehetnek ám fiatal lányok is szépek, és én el is fogom ismerni, hogy szépen néznek ki, függetlenül attól, hogy mennyi a korkülönbség. Barátkozni is lehet fiatalokkal. De egy felnőtt ember tudjon mértéket tartani. Legyen annyira erkölcsös, hogy ezt az aranyszabályt nem hágja át, fegyelmezi magát annyira, hogy a vágyat, hogy egy fiatal lánnyal közösüljön, vissza tudja utasítani.
2015. máj. 18. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
igen ezt hívják pedofíliának...
2015. máj. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező. Én jelenleg 46 vagyok. Én is megismertem itt egy gyereket,akin próbálok segíteni,hogy megtudja magát védeni az életben,,és átadni neki a tapasztalatokat. verbálisan. Ő 16. És eszembe sincs felpróbálni,mégha neki ehez lenne kedve,akkor sem. Mert még az anyja is a lányom lehetne.
2015. máj. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!