Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Színpadmester szeretnék...

Színpadmester szeretnék lenni, hol tanuljak?

Figyelt kérdés
Csak okj-s és/vagy felnőtt képzés jöhet szóba. Ha jól tudom 2 egyetem közül lehet válogatni. Szfi és Szfe. Melyik a jobb illetve ha valaki tud más lehetőségét megköszönném.

2015. jún. 4. 14:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Színpad mester vagyok, de én Brooklynban végeztem el, azt pedig nem fogadják el MO-n,jó, mi?
2015. jún. 4. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Az SZFI (Színház és Film Intézet) a fenntartásában lévő Színház- és Filmművészeti Szakgimnázium és Technikumban (SZFI SZGT) indít 2 éves Színház- és rendezvénytechnikus (színpadtechnikus), (színpadi hangtechnikus), (színpadi világítástechnikus), (színpadi vizuáltechnikus)képzéseket. Az SZFI SZGT professzionális utánpótlás nevelést végez, kis létszámú osztályokban, magas színvonalon. Komolyan veszik az oktatást és elkötelezett, alkalmas, élet hivatást választó tanulók jelentkezését várják.

Fontos információ, hogy az SZFI-ben 25 éves kor alatt a Színház- és rendezvénytechnikus képzéseket állami támogatással, térítésmentesen végezheted el, ezen felül ösztöndíjat kaphatsz, különösen, ha jól tanulsz, és a szakmai gyakorlatvégzésedet munkabérrel fizetik. A SZFI SZGT technikuma kivételes lehetőség a tanulásra!

2022. ápr. 21. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!